RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні спортивні костюми 2014

Спортивний костюм - це, як правило, багатофункціональна річ, в якій можна і спортом позайматися, і на дивані полежати, і з друзями зустрітися. Тим паче, що повсякденний одяг в спортивному стилі стає усе більш популярним. Всіма улюблені виробники спортивного одягу прагнуть враховувати це універсальне призначення, серед асортименту спортивних костюмів 2014 можна знайти самі різні моделі на всі випадки життя.

Модні спортивні костюми 2014

EA7 (1,2), Puma (Пума), Adidas (Адідас), Craft

Звичайно, для кожної пори року - свій варіант. Найактуальнішим рішенням для літа може стати витончена модель з брюками-капрі і курткою з короткими рукавами, а навесні або осінню не обійтися без утепленого варіанту, який зігріває і не продувається. До речі, легкий блиск подібної моделі також сповна відповідає актуальним тенденціям. Модний спортивний костюм може бути однотонним або комбінованим, з курткою або брюками яскравого відтінку, виконаний в стилі ретро або футуризму - всі ці варіанти можна знайти в нових колекціях. Також як і раніше популярні "плюшеві" жіночі костюми різних забарвлень.

Модні спортивні костюми 2014

Nike (1,5), Victoria's Secret (2,4), EA7

З вузькоспеціалізованими жіночими спортивними костюмами все набагато цікавіше, - відомі бренди пропонують безліч різних рішень. У моді оригінальні моделі, наприклад, укорочені топи і худи, прекрасно відповідні для багатошарового костюма. У іншому в моді все, що зручно для конкретної спортивної активності і навколишнього оточення: топи-бра і шорти, танк-топи різних фасонів і брюки-капрі, облягаючі топи з довгими рукавами, худи, легінси і вільні брюки з посадкою на стегнах.

Модні спортивні костюми 2014

Adidas by Stella McCartney, Nike, EA7, Adidas (Адідас)

Жіночий спортивний костюм з принтом - один з провідних трендів колекцій. Найбільш актуальні геометричні і абстрактні принти, а також камуфляж різних відтінків. Що ж до популярної колірної гамми, то вона включає насичені відтінки бордо, червоного, синього, рожевого, блакитного і бузкового кольорів, пастельні відтінки і яскравий неон. Також в моді білий, чорний, їх поєднання і всі відтінки сірого кольору.

Модні спортивні костюми 2014

EA7, Puma (Пума), Adidas (Адідас), Craft

Для чоловічих спортивних костюмів 2014 актуальне ретро-виконання з класичними силуетами і колірними рішеннями, а також моделі футуристичного дизайну з яскравими неоновими вставками і ергономічними лініями. Серед популярної колірної гамми - чорний, білий, яскраво-червоний, жовтий кольори, всі відтінки синього, як і раніше в моді дизайн в стилі колірних блоків.

Модні спортивні костюми 2014

Opening Ceremony, Bally (Беллі) , Gucci (Гуччі), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), Christopher Kane (Крістофер Кейн)

Модний спортивний костюм для чоловіків можна знайти не лише серед асортименту спеціалізованих спортивних брендів. Багато дизайнерів одягу pret-а-porter включили в свої нові колекції спортивний одяг. Не кожна з цих моделей підійде для походу в спортзал або пробіжки, але серед них попадаються дуже оригінальні і навіть екстравагантні рішення.

Source vеrуstуlіsh.ru