RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні плаття осінь-зима 2014-2015: у гостях в казки

Цей огляд можна було б з упевненістю назвати "Як одна дівчинка попала в казку ", адже така назва цілком відображала б загальний настрій більшості моделей, запропонованих дизайнерами для сезону осінь-зима 2014-2015.

Valentino 2

Одне шановане французьке видання відмітило, що модні плаття осінь-зима 2014-2015 вийшли фантазійними і мрійливими. Здається, ці визначення ідеально підходять для того, що можна було побачити на подіумі. Особливо цей ефект підкреслюють летючі тканини (нетиповий для холодного сезону шифон використовували Luisa Beccaria, Marc Jacobs (Марк Якобс), Givenchy (Жіванші)) і прийом деграде (Akris, Elie Saab (Елі Сааб), Marc Jacobs (Марк Якобс)).

Luisa Beccaria

Luisa Beccaria

Marc Jacobs (Марк Якобс)

Marc Jacobs (Марк Якобс)

Givenchy

Givenchy

Akris

Akris

Elie Saab (Елі Сааб)

Elie Saab (Елі Сааб)

Загальну лінію підкреслюють і неймовірні принти в стилі шестидесятих і восьмидесятих - великі, помітні, обростаючі своєю власною міфологією. Тій же меті служать і складні узори, що нагадують вітражний розпис (Mary Katrantzou, Holly Fulton, Vivienne Tam).

Vivienne Tam

Vivienne Tam

Holly Fulton

Holly Fulton

Mary Katrantzou

Mary Katrantzou

Як і всі казкові плаття, моделі 2014-2015 вийшли дуже жіночними. Цьому сприяють висока талія і широкий пояс. При цьому сам пояс рідко виступає окремим елементом: зазвичай він вписаний в загальну геометрію плаття (Vionnet, David Koma) або взагалі візуально непомітний. Особливу увагу приділили дизайнери і м'яким складкам подолу, властивим цього сезону як довгим, так і коротким моделям.

David Koma

David Koma

Vionnet

Vionnet

Короткі плаття осінь-зима 2014-2015 дають величезний простір для творчості. Абсолютна перевага дісталася моделям, які за кордоном називають skaterdress, а у нас-платтям фігуристки. Вони в рівній мірі добре виглядають з легкими тканинами, мереживом (Giambattista Valli) і навіть шкірою (Gucci).

Gucci

Gucci

Giambattista Valli

Giambattista Valli

Зухваліші варіанти, прості до схематизму, представлені Versace (Версаче), а більш зрілі варіанти міді довжини пропонує Pamella Roland.

Pamella Roland

Pamella Roland

На другому місці по популярності - строгий футляр. Він хороший тим, що є своєрідним чистим аркушем, на якому творець змальовує свою ідею: елегантну леді сімдесятих (Christian Siriano (Крістіан Сіріано)), русалку (Paco Rabanne), кінодіву (Maxime Simoens), міського мисливця (Dsquared2, Emilio Pucci (Еміліо Пуччі), Fendi). Відмітьте, що платтів повністю з хутра в наступному сезоні немає: цей матеріал використовуватиметься виключно для акцентів.

Christian Siriano (Крістіан Сіріано)

Christian Siriano (Крістіан Сіріано)

Paco Rabanne

Paco Rabanne

Maxime Simons

Maxime Simons

Dsquared2

Dsquared2

Emilio Pucci (Еміліо Пуччі)

Emilio Pucci (Еміліо Пуччі)

Fendi

Fendi

І, звичайно, потрібно згадати плаття в стилі baby-doll. Напевно, в чомусь такому ходила Червона Шапочка. Характерний приклад можна знайти в Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана). А оверсайз-вариант в ахроматичній гаммі - в Lisa Perry.

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана)

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана)

Lisa Perry

Lisa Perry

Обов'язково потрібно пригадати і про ассимметрію, яка робить плаття (Marios Schwab, J.Mendel. Edeline Lee) ще витонченішими.

Edeline Lee

Edeline Lee

J. Mendel

J. Mendel

Marios Schwab

Marios Schwab

Довгі плаття осінь-зима 2014-2015 не відрізняються такою різноманітністю крою - в більшості своїй це прямі моделі в базовій гаммі. Вони несуть дух внутрішньої свободи, характерний для casual.

Розповідаючи про тренди, яким підкоряються моделі платтів 2014-2015, приділимо пару слів вибору матеріалів. В моду знову входять вироби з оксамиту і вельвету, а також шерстяні плаття (2014 рік багатий цікавими моделями Les Copains, Daks, TSE). Повертається і гранж з його чорною шкірою і денимом (Diesel).

TSE

TSE

Daks

Daks

Les Copains

Les Copains

Загалом, модні плаття 2014-2015 відрізняються тим, що з їх допомогою можна написати свою власну казку - романтичну або повну пригод, просту або багату художніми прикрасами. І, звичайно, з щасливим кінцем.