RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні купальники 2014

Колекції модних купальників 2014 можна сміливо назвати одними з найяскравіших і незвичайних в історії сучасної пляжної моди. Окрім традиційних моделей різного виконання, дизайнери представили масу незвичайних, сміливих і конструктивно нових моделей.

Модні купальники 2014

Beach Bunny, L*Space By Monica Wise, Zingara Swimwear, Aguaclara Swimwear, Mara Hoffman Swim, Minimale Animale

У виборі актуальних фасонів в новому сезоні практично відсутні які-небудь обмеження. У моді бікіні, монокіні і танкіні різного виконання, від елегантних до екстравагантних. При цьому, модель в будь-якому актуальному стилі може бути як скромною, так досить викликаючою.

Модні купальники 2014

L*Space By Monica Wise, Aquarella Swimwear, A.Che Swimwear, Beach Bunny, Caitlin Kelly Swimwear, Suboo

Суцільні купальники також займають значне місце в нових колекціях. Їх фасони і дизайн не менш всілякі, серед моделей - витончені однотонні купальники і спортивні моделі, купальники без бретелей і з глибоким V-подібним вирізом, закриті купальники з довгими рукавами і практично прозорі моделі.

Модні купальники 2014

Maaji Swimwear (1,5), A.Che Swimwear, L*Space By Monica Wise, Luli Fama, Mara Hoffman Swim

Для верху модного роздільного купальника в новому сезоні актуальне виконання у вигляді бюст'є і декору бахромою. Одним з трендів колекцій став романтичний волан, що прикриває верхню деталь купальника цілком.

Модні купальники 2014

Aquarella Swimwear, Caitlin Kelly Swimwear, Dolores Cortes, Beach Riot, Indah, Suboo

Ще одна цікава тенденція пляжної моди - бретель-ошийник. Така конструкція верху актуальна для всіх купальників нового сезону. Залежно від дизайну моделі, бретель-ошийник може бути елементом як елегантного, так і екстравагантного образу.

Модні купальники 2014

Nicolita, A.Che Swimwear, Minimale Animale, Agua Bendita, L*Space By Monica Wise, Lolli Swim

Як і раніше в моді шортики і трусики з високою лінією талії. Одна з оригінальних новинок колекцій - "подвійні" моделі трусиків. Серед модних акцентів для стегон - кокетлива бахрома та волани.

Модні купальники 2014

CM Cia.Maritima, A.Z Araujo, Minimale Animale, Herve Leger By Мах Azria, Christian Dior (Крістіан Діор), Michael Kors (Мішель Корс)

У новому сезоні дуже популярні купальники з рукавами. Цю модну тенденцію підтримують не лише спеціалізовані, але і колекції Resort 2014. Рукави можуть бути будь-якій конструкції - мінімальні, асиметричні, облягаючі або вільні.

Модні купальники 2014

Aqua Di Lara (1,3), Beach Bunny (2,4), Mara Hoffman Swim

Переплетення смужок відмовляється покидати список пляжних трендів і отримує подальший розвиток в нових колекціях. Дизайн таких моделей обмежений лише фантазією модельєра. Серед найцікавіших ідей - оригінальні "підтяжки" і смужки збоку трусиків з високою талією.

Модні купальники 2014

Dolores Cortes, Beach Bunny, Suboo, A.Z Araujo, Agua Bendita

Незвичайний дизайн також можна віднести до розряду трендів нового сезону. Асиметрія, аплікації, оригінальні вирізи і конструкції, елементи крою звичайного повсякденного одягу, - актуально все, що свіжо, унікально і привертає увагу.

Модні купальники 2014

Sauvage, Beach Bunny, Anna Kosturova, Naila, Minimale Animale

Як і раніше в моді в'язані і плетені купальники, а також вставки з різних напівпрозорих матеріалів, від сітки до мережива. Окрім традиційного спандекса, дизайнери використовують матеріали з глянсовим блиском і пайетками.

Модні купальники 2014

Poko Pano Swimwear, Beach Bunny (2,3), L*Space By Monica Wise, Luli Fama, Manglar

Для однотонних купальників 2014 дуже актуальний чорний і білий кольори, а також їх поєднання. У моді купальники насичених відтінків червоного, синього, зеленого, смарагдового і жовтого кольорів, популярний металік і яскраві пастельні відтінки, у тому числі рожевий і лавандовий. Багато дизайнерів пропонують купальники в стилі колірних блоків, а також комплекти верху і низу, різних за кольором.

Модні купальники 2014

Agua Bendita, Aguaclara Swimwear, Cm Cia.Maritima, Mara Hoffman Swim, Nicolita, Beach Riot

Не менш популярні в новому сезоні купальники з яскравим принтом. Серед найбільш актуальних малюнків - смужки, горошок і зиг-заг, квіткові і анімалістичні принти, ікат, пейсли і етнічні орнаменти.

Модні купальники 2014

Betsey Johnson (Бетсі Джонсон)

Розповідаючи про модні купальники 2014, не можна не згадати про запуск власній пляжній лінії знаменитою і неповторною Betsey Johnson (Бетсі Джонсон). Дизайн першої колекції присвячений ретро і в кожній моделі відчувається унікальна позитивна енергетика дизайнера.

Source vеrуstуlіsh.ru