RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні кросовки 2013

Кросовки і кеди - не лише зручне, але також красиве і модне взуття. Спортивний стиль дуже актуальний і багато дизайнерів включають в свої колекції спортивне взуття або стилізовані моделі. Модні кеди і кросовки 2013 це яскравий аксесуар, здатний стати родзинкою образу.

 Модні кросовки 2013

Pony, Fila, Vans California, Reebok (Рібок), Adidas (Адідас)

Серед кед і кросовок нового сезону можна зустріти фасони на будь-який смак, від класичних і моделей в стилі ретро до яскравих і незвичайних. На особливу увагу заслуговує один з оновлених трендів - кросовки або кеди на танкетці.

 Модні кросовки 2013

Adidas (Адідас), Puma (Пума)

У відповідності загальним тенденціями моди, неонові і металеві відтінки стали гарячим трендом жіночих кросовок і кед сезону. Деякі дизайнери поєднують обидва тренда в одній моделі.

 Модні кросовки 2013

Adidas (Адідас), Reebok (Рібок), Fila, Clae

При створенні нових колекцій кросовок і кед, дизайнери використовували гладку і лаковану шкіру, замшу і нубук, сітку і тканину. Як і раніше актуальні комбіновані моделі з матеріалів з різною фактурою.

 Модні кросовки 2013

Puma (Пума), Adidas (Адідас), New Balance (Нью Беленс), Fila, Reebok (Рібок)

Абсолютно білі кросовки або кеди як і раніше в моді, також актуальні моделі пастельних і яскравих відтінків. Контрастне поєднання двох і більш кольорів як і раніше залишається модним трендом.

 Модні кросовки 2013

Vans California , Diesel Black Gold (Дизель Блэк Голд), Sergio Rossi (Сержіо Россі), Adidas (Адідас)

У новому сезоні, практично в кожній колекції зустрічаються моделі кед і кросовок з модним анімалістичним, квітковим або графічним принтом.

 Модні кросовки 2013

Adidas (Адідас), Puma (Пума), Clae

Окрім традиційного і як і раніше актуального декору декоративними смужками, у якості обробки кед і модних кросовок 2013 використовується контрастний кант, аплікації і незвичайні рішення, наприклад, анималістичні кр