RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні колготки 2012-2013

В новому модному сезоні колготки грають важливу роль, беручи активну участь в створенні актуального образу. Окрім традиційних рішень, колекції колготок осінь-зима 2012-2013 пропонують великий вибір кольорових, моделей з принтом, а також щільні панчохи, гольф і "носочки".

 Колготки 2012-2013

Charlotte Ronson (Шарлотта Роносон), Blugirl, Betsey Johnson (Бетсі Джонсон), Emporio Armani (Емпоріо Армані), Anna Sui (Анна Суі), Vivienne Westwood (Вів'єн Вествуд) Red Label

Напівпрозорі і щільні колготки різних кольорів можуть бути абсолютно самостійним і повноправним елементом костюма або доповнювати колір його елементів. Гамма відтінків включає пастельні і актуальні яскраві відтінки сезону.

 Колготки 2012-2013

Andrew Gn, Vivienne Westwood (Вів'єн Вествуд), Allude, Betsey Johnson (Бетсі Джонсон), Cacharel (Кашарель), Issey Miyake

В моді колготки з монохромним і кольоровим геометричним малюнком. При виборі подібної моделі варто звернути увагу на оптичний ефект: вертикальні смужки, середня і дрібна сіточка зорово роблять стрункими ноги, а крупні деталі (наприклад, квадрати) можуть створювати зворотне враження.

 Колготки 2012-2013

Anna Sui (Анна Суі) (1,4), Emilio Cavallini, Cacharel (Кашарель), Blumarine (Блюмарін)

В колекціях зустрічаються колготки з квітковим орнаментом, а також тваринним і квітковим принтом. Малюнок може бути дрібним і великим, монохромним і кольоровим, одиночным або покривати всю поверхню. Модні колготки з принтом часто складають повний ансамбль з костюмом, в точності повторюючи його малюнок.

 Колготки 2012-2013

Moschino (Москіно), Byblos, Versus, Blumarine (Блюмарін), Emilio Cavallini (5,6)

Дизайнери пропонують комбінезони і цілі комплекти колготок із спідницями, кофтинами або маленькими платтями. Знов актуальні легінси, їх можна носити замість брюк або в парі з коротким платтям, наприклад, модним платтям-светром.

 Колготки 2012-2013

Organic, Vivienne Westwood (Вів'єн Вествуд) Red Label (2,3), Les Copains, John Galliano (Джон Гальяно) (5,6)

Стиль ретро повертає нам моду на щільні панчохи, які можна доповнити кокетливими підв'язками і носити з туфлями, ботильонами або чобітьми.

 Колготки 2012-2013

Cynthia Rowley, Bottega Veneta (Боттега Венета), John Galliano (Джон Гальяно), Michael Kors (Мішель Корс), Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Anna Sui (Анна Суі)

Модний образ сезону осінь-зима 2012/2013 часто включає носочки або гольф. Ажурні, щільні або в'язані, однотонні або з принтом, вони ефектно доповнюють не лише вехній одяг і повсякденний костюм, але також вечірнє плаття.