RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Модні дублянки 2014

У колекціях жіночих дублянок 2014 царює популярний в новому холодному сезоні мінімалізм з оригінальним дизайном. У моделях колекції дизайнери поєднують благородну фактуру шкіри і хутра з чистими лініями силуету і актуальними геометричними елементами.

Модні дублянки 2014

Loewe, Gareth Pugh, Issa, Jean Paul Gaultier, Zero + Maria Cornejo

Довгі жіночі дублянки не дуже популярні, але все таки зустрічаються в дизайнерських колекціях і кожна з них виглядає спрвді розкішно. Серед фасонів - дублянки прямого силуету з класичним англійським коміром або без нього, в моді вільні моделі в стилі ретро із спущеною проймою, деякі дизайнери пропонують довгі дублянки з рукавами 2/3.

Модні дублянки 2014

Guy Laroche, Rag & Bone, Haider Ackermann, Paul Smith, Blumarine

Укорочені жіночі дублянки популярніші, серед фасонів, в основному, переважають прямі і приталені моделі до стегна з поясом і без, як і раніше актуальні дублянки з асиметричною байкерской застібкою.

Модні дублянки 2014

Haider Ackermann, Gareth Pugh, Belstaff, Ports 1961, BLK DNM

У моді укорочені до талії дублянки-болеро і жилети з овчини, досить часто дизайнери пропонують дублянки з коміром з пухнастого хутра або капюшоном з облямівкою з нього. Модна жіноча дублянка може бути виконана з елементами дизайну нового New Look, в моді асиметрія і об'ємні деталі.

Модні дублянки 2014

Just Cavalli, Belstaff (1,2), Louis Vuitton, Bally

Окрім англійського коміра і вирізу під горло, для укорочених дублянок актуальний комір-труба, який може бути виконаний з в'язаного полотна. У моді стрижена овчина і овчина з довгим ворсом. Більшість моделей мають класичну бархатисту або фактуру гладкої шкіри, проте деякі дизайнери використовують покриття з блиском, а також незвичайні рішення, наприклад, імітацію шкіри крокодила.

Модні дублянки 2014

Gareth Pugh, Sportmax, Rachel Comey, Nicole Farhi, Kenzo

Більшість жіночих дублянок 2014 однотонні, чорного або коричневого кольору, не менш популярні дублянки білого і сірого кольорів. Проте, поки не варто скидати з рахунків інші відтінки сезону, наприклад, синій, бордо, червоний, блідо-рожевий і лавандовий, також як і раніше в моді контрастні поєднання, особливо чорного і білого.

По матерiалам vеrуstуlish.ru