RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Модне чоловіче взуття - великий крок до зручності

Модне чоловіче взуття
Модне чоловіче взуття
Модне чоловіче взуття
Модне чоловіче взуття

Багато років взуття для сильної статі мало досить стриманний та одноманітний вигляд. Практичність для чоловіка була на першому місці, що знаходило віддзеркалення і в лаконічності оформлення, і в кольорах. Тенденції дня сьогоднішнього вказують на зміну пріоритетів. Чоловік, як і жінка, повинні мати широкий вибір в плані стилю і колірної гамми. Так вирішили дизайнери, що представляють оновлене обличчя чоловічого взуття. Сьогодні воно в чомусь навіть конкурує по різноманітності з взуттям, яке носить прекрасна стать.

Головні тренди

2010 рік яскраво ілюструє поступовий відхід від класики на користь більш сучасних та авангардних варіантів з одного боку. З іншого, здійснюється орієнтація на вільний або чисто спортивний стиль. Не можна сказати, що звична строгість зникає. Просто з'являється альтернатива, яка в окремих випадках може дуже добре адаптуватися до буденної образу чоловіка, тим більше, якщо він небайдужий до моди.

Колір

Розширюється колірна гамма. Колись чоловічі туфлі або черевики були поміщені в рамки, які дозволяли небагато варіацій - темний (чорний, шоколадний) і світлий (білий, бежевий, пісочний). Цього року кутюрье пропонують чоловікам одягнутися ноги в моделі сміливіших кольорів.

Любителям яскравості сподобається синій колір літнього взуття Etro і GStar Raw. Червона гамма відтінків з'явилася у осінньо-зимових колекціях таких маститих брендів, як GianFranco Ferre, Versace, Dolce&Gabbana, Salvatore Ferragamo. Зеленими моделями різних відтінків, від приглушеного болотного і оливкового до іскристого смарагдового порадував будинок моди Prada.

Сірий колір для класичного чоловічого взуття - досить новий дизайнерський хід, простий, але раніше практично не використовуваний. Його можна назвати компромісом між класичним чорним і світлими тонами коричневого. Сірі туфлі відмічені зокрема, в осінньо-зимових дефіле Louis Vuitton і William Rest і весінньо-літньому в Neil Barret, де цей колір "влаштувався" на сандалях.

Літній варіант

На весінньо-літній сезон дизайнери звернулися до світлої закритої класики і відкритих сандаль. Таким чином, прибічники строгості можуть вибрати собі модель з колекцій Versace, John Richmont, Dior, Jil Sander. На спеці згодяться варіанти, що обвивають ногу шкіряними або тканинними перемичками різної ширини і на плоскій підошві від Lanvin, Martin Margiela, Todd Lynn.

Матеріал

Повертаючись до всеосяжної класики, не можна не відзначити тенденції до блиску. Туфлі, чоботи, черевики різних кольорів у величезній кількості дефіле виконані з лакованої шкіри, замша трохи втрратила свої позиціїї у цьому сезоні.

Підпорядкування комфорту

Зручність сьогодні виражена в спортивному стилі, що лише доводить прагнення зробити взуття для чоловіків комфортнішим.

Оскільки брюки в чоловічих колекціях все більше звужуються, переходячи в ранг або багатоликого casual, або спортивного стилю, то під них можна носити актуальні кеди-снікерси. Весь спектр можливого дизайну "снікерсів" в осінньо-зимових колекціях використовували John Galliano, Vivienne Westwood, Paul Smith, Moschino. А, наприклад, в Emporio Armani кєди з'явилися в "кислотному" виконанні, а Jean-Paul Gaultier з властивим йому куражем забезпечив їх шикарним блиском.

Нова висота

І спортивні кєды, і класичні туфлі тепер піднімаються вгору, обіймаючи щиколотку, деколи доходячи до середини гомілки, що також не зовсім звично для чоловічого взуття. Дизайнери наслідуючи стилістику Doc Martens, презентуючи безліч моделей черевик на шнуруванні. В Kenzo і Michael Bastian були досить сміливі варіанти червоного кольору. Jean-Paul Gaultier, Bottega Veneta і багато інших звернулися до сталих традицій у вигляді чорного.

Але і це не всі фантазії кутюрье. Вони вирішили, що сильній статі теж властиво носити чоботи, утеплюючись і демонструючи новітній тренд для холодного сезону. Salvatore Ferragamo показав високі червоні чоботи з широкою халявою. Louis Vuitton віддав перевагу облягаючій моделі і чорному кольору, як і Dirk Bikkembergs, в якого чоботи доходили до коліна.

Модне чоловіче взуття
Модне чоловіче взуття

Важливий крок чоловічої моди

Стрімка трансформація цієї галузі, дійсно, вражає. Раніше чоловіки носили досить одноманітні туфлі. Консерватори трималися темних тонів, а ті, хто посміливіший, вибирали світлі туфлі, які, зрозуміло, носилися під певний туалет.

Броги, дербі, лоуфери, сліппери - приклади безпрограшної класики, яку багато років вибирають ті, хто дотримується традицій. Але традиції нікуди не зникають, а випадки, по яких чоловік виходить у світ, все-таки дуже різні. І кожен з них вимагає свого взуття, яке, на щастя, має можливість запропонувати мода наших днів.