RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Моделі підліткової шкільної форми 2016

Одягнути підлітка - завдання не з простих.А особливо - підібрати досить офіційний комплект для навчання. У шкільній формі для дівчаток-підлітків є свої тренди, до яких варто придивитися.

Варто врахувати два найважливіших правила: вимоги учбового закладу і особистий смак підлітка. Враховуючи, що школи не висувають жорстких вимог, а лише надають рекомендації, формуючи дрес-код, то варіантів може бути безліч.

Шкільна форма-2015 для підлітка в англійському стилі

Підбирати весь комплект потрібно з дитиною, проте варто пояснити для чого створена сама форма. В першу чергу, для того, щоб відчути себе частиною колективу, саме тому не варто зупиняти вибір на дуже яскравих, активних або дорогих речей.

А по-друге, продумані комплекти дозволять краще зосередитися на учбовому процесі, на це впливають не лише фасони, але і грамотний підбір кольорів.

Зверніть увагу на оптимальну колірну гамму шкільної форми для підлітків на цих фото:

До речі, підліткова шкільна форма вперше стала обов'язковою в середині 19-го століття - навіть учениці Смільного інституту, найпрестижнішого учбового закладу в Росії, носили обов'язкові фартухи і плаття одного фасону - вони розрізнялися кольорами від класу до класу.

Сьогодні ця традиція відроджується, але сама стилістика шкільної форми 2015 для підлітків близька до традицій старовинних закритих англійський шкіл.

Це один з найактуальніших трендів не лише в тінейджерській, але і в дорослій моді, і підібрати стильний комплект означає виглядати актуально.

Отже, шкільна форма для підлітка на 2015 рік в англійському стилі. Жодних офіційних або дуже суворих фасонів! Повсякденний (і найголовніший комплект) складається зі спідниці, кардігана і туфель на невисокому «квадратному» каблуці.

Сюди ж входять красиві блузи, які заслуговують на особливий вибір. Але спочатку про спідниці, які дозволяють сформувати силует.

Їх довжину, як правило, прописують у рекомендаціях батькам. Але варто обговорити фасон із самим дитям, не захоплюватися дуже короткою довжиною, але і не ховатися за дуже довгою.

Вище або нижче за коліно - підкаже лише комплекція фігури і форма ніг, це, до речі, відмінний урок у пошуках власного стилю.

Оптимальним в більшості випадків стає А-подібний силует, що трішки розкльошує, модель «в складку» або з плісировкою.

Погляньте на фото, шкільна форма для дівчаток-підлітків в 2015 виглядає дуже елегантно:

Альтернативою спідницям, які часто просять доповнити жилетами, є сарафан, - цю ідею теж варто взяти до уваги.

І, звичайно, колір - це ключовий чинник для модної шкільної форми-2015 для підлітків. Рекомендації учбового закладу, як правило, досить прості і консервативні - темно-синій або зелений, бордовий, сірий.

Цей вибір кольорів сповна виправданий з точки зорі психології - вони дозволяють зосередитися і не відволікатися під час уроків.

Наймодніший принт- клітинка, а саме «шотландка» у різних поєднаннях кольорів, від бордового із зеленим до синього з бежевим або сірим, - розкривається у всій своїй пишності. Жодна доросла модниця не відмовить собі в можливості похизуватися в такій спідниці.

Моделі модної шкільної форми для дівчаток-підлітків (з фото)

Важливий пункт у виборі ідеального комплекту модної шкільної форми для підлітків в 2015 році - жакет. Він обов'язково знадобиться для урочистих і офіційних заходів. Тренди на ці речі в цьому сезоні так само витримані в найкращих англійських традиціях.

Напівприлеглий силует, вузькі лацкани і вкорочена довжина - сантиметрів на 15 нижче за талію. Не варто забувати, що двобортні жакети, особливо з яскравими гудзиками додають об'єму фігурі, а однобортні з глибоким вирізом роблять її більш стрункою.

Альтернативою жакетам, повсякденним і обов'язковим в багатьох образах, стають жилети і кардігани - вони зручніше і практичніше.

Дуже елегантно виглядають такі моделі, створені в англійському стилі.

Щільне трикотажне полотно на основі шерсті, прикрашене рельєфними вертикальними «косами», - трішки консервативно, але ідеально відповідає поєднанню зі спідницею в складку і основним трендам.

І, звичайно ж, блузи! Для повсякденних, особливо зимових варіантів бездоганно згодяться водолазки на основі бавовни або кашеміру.

Але хоч би пару білосніжних блуз обов'язково варто завести у гардеробі підлітка.

Легкі, невагомі, з мініатюрними комірцями, прикрашені такими ефектними доповненнями, як кольє або жабо, перетворять вашу школярку на юну леді.

Погляньте, які ефектні моделі шкільної форми для дівчаток-підлітків на цих фото: