RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Мода на брюки - жіночність в чоловічій формі

Мода на жіночі брюки
Мода на жіночі брюки
Мода на жіночі брюки
Мода на жіночі брюки
Дизайнери впродовж багатьох десятиліть відповідно до потреб постійно міняють форму брюк, випускаючи деколи неймовірні моделі. Гардероб сучасної жінки без брюк вже немислимий, і не лише унаслідок зручності останніх. Мода така багатолика, що жодна дівчина не встоїть перед покупкою яких-небудь чарівних брюк, інколи навіть нестандартних і дуже сміливих.

Революційна класика

Сьогодні вже складно собі уявити, що колись вони були предметом засудження широкої громадськості. Зірка кінематографа Марлен Дітріх стала носити брюки в чоловічому стилі в тридцятих роках минулого століття. Вона показала жінкам, наскільки стильний образ їм під силу створити. Але і Дітріх, навіть будучи визнаною дивою по обидві сторони Атлантики, піддавалася ризику арешту на вулиці в разі променаду в неналежній деталі гардероба. Вклад відважної кінозірки в моду до цих пір не забувається. Не дивлячись на фантазію сучасників, модель «а-ля Марлен» завжди матиме успіх.

Дітріх сказала: «Якби жінки знали, наскільки зручні брюки, вони б відмовилися від спідниць». І хай робити це не обов'язково, її величність мода старанно нашіптує, що брюки наших днів складають гідну конкуренцію спідницям, тому що вже не виглядають по-чоловічому.

Більш того, сучасна Європа наполягає на безпрецедентній практичності, віддаючи перевагу зручним брюкам замість романтичних або строгих спідниць. Емансипація тому провиною або столичний ритм - неважливо. Головне, що приклад виявляється заразливим, і світ в очікуванні нових моделей зручних стильних брюк.

Нова мода

Основні тренди

Останніми роками спостерігалося співіснування позачасової класики, що знайшла втілення у вечірніх і строгих офісних костюмах, з молодіжною модою. Остання декілька років підряд показувала своє «обличчя брюк» винятково у вигляді дуже вузьких форм, які отримали назву «скінні», «слім» або «сигарети». Такі моделі личать лише струнким дівчатам.

Шаровари, які окуповували глянсові сторінки і подіуми в 2009 році, ознаменували досить стрімке впровадження східної теми в західні традиції. Вони з'являлися як в повну довжину, так і у вигляді капрі. Шаровари - небезпечна і неоднозначна дизайнерська фантазія. Такі моделі підійдуть лише дуже струнким дівчатам, фігуру яких вони зможуть вишукано підкреслити, додавши об'єм при його недоліку.

Ще один яскравий торішній тренд, який не поступається позиціями, - це довжина 7/8. Найактуальніші вузькі брюки в 2009 році закінчувалися в кісточки, що раніше виглядало б як мінімум неестетично.

Багатолітнє звуження, яке раптово зажадало короткострокового розширення і укорочення, знаходить віддзеркалення і в моді 2010 років.

Струмуюча жіночність

Широкі моделі без стрілок, які можуть бути виконані як з легких та струмуючих, так і щільніших матеріалів - відмінний варіант для літа в цілому, і, зокрема, для дівчини з проблемною фігурою. На весну-літо 2010 їх представили Oscar de la Renta, а на холодний сезон - Tibi, чиї брюки ніжного персикового кольору мають завищену талію.

На короткій нозі

Моделі 7/8, які раніше були представлені в якості моделей облягаючого крою, цього разу розширюють горизонти. Широкі брюки також відсікають зайву довжину. Це дуже нагадує про восьмидесяті і початок дев'яностих з незабутніми строгими костюмами нових бізнес-леді. Найбільш сміливий варіант - в Missoni, оскільки модель має досить виражений бірюзовий відтінок і жорстку фактуру.

Сміливий об'єм

Не всі дівчата відважаться носити шаровари, тим більше що пік їх популярності вже минув. Але дизайнери не квапляться відмовлятися від цього мотиву з об'ємною зоною талії і стегон, і колекції не обходяться без натяку на ці брюки. Вони стають спокійнішими, залишаючи об'єм у вигляді невеликої складчастості на талії, поступово звужуючись, що властиве традиційним «бананам». Втім, таких варіантів не надто багато, і модельєри прагнуть поступово повертати брюкам класичний стиль.

Модні стрілочники

Разом з широкими брюками вільного силуету, залишається і традиційний стиль з «стрілками». Це добре показано у весінньо-літній колекції Haute Couture. Звичніший варіант представляє Givenchy, де «стрілки» осіли на брюках прямої форми. Armani Priv дотримується неокласикі - «відутюженість» з'являється на вузьких облягаючих моделях.

Мода на жіночі брюкиМода на жіночі брюкиМода на жіночі брюкиМода на жіночі брюкиМода на жіночі брюкиМода на жіночі брюки

Блискуча стрункість

Обтягуючі «скінні» в 2010 році не лише залишають за собою право укорочених брючин - вони набувають блиску. Сяючі «сигарети» - це дійсно новий тренд. Їх із задоволенням приймають колекції Мах Azria в шкіряному втіленні, Devi Croel - в атласному, і ще безліч будинків, які не встояли перед чарівністю сяючої стрункості. Носячи подібні брюки, слід дотримуватися обережності. Блиск збільшує об'єм, роблячи неможливою покупку такої моделі для дівчини з жіночними формами. @ed

По матеріалам womenclub.ru