RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Мереживні та гіпюрові плаття

Немає такої жінки, в якої не було хоч би раз в житті плаття з гіпюру або мережива, адже це елегантно і нарядно одночасно. До того ж такий матеріал вважається досить-таки провокаційним, оскільки додає наряду сексуальності, особливо якщо плаття без підкладки.Часто з мережив шиють весільні плаття, кажуть, що весільне плаття Кім Кардашян також повинно було бути мереживне, але потім вона відмовилася від цієї ідеї.

Вечірні плаття з мережива і гіпюру

Якщо ви надінете ажурне плаття в ресторан або в інше місце, де проходить торжество, то будьте впевнені, всі погляди будуть приковані тільки до вас. Ефектно виглядає мереживо в зоні декольте, на спині, рукавах і вставок на подолі. Без сімніву завжди актуальне маленьке чорне плаття з мережива.
Існують різні моделі мереживних і гіпюрових платтів, проте зазвичай вибирають силуети олівець, або футляр або довге з шлейфом чи без нього.

гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття гіпюрові плаття

Як носити гіпюрові і мереживні плаття?

Ні в якому разі не можна носити гіпюрові і мереживні плаття з яскравими поясами і різними аксесуарами - квіти, намиста і тому подібне - такі плаття самодостатні. Краще підберіть класичне шкіряне взуття і клатч.
Лише за таких умов ви будете стильними і сексуальними в цьому сезоні.