RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

MaxMara - розрахунок по-італійськи

MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
Вибираючи для себе модний одяг, ми багато років підряд немов граємо в асоціації: маленьке чорне плаття - Chanel, тренч - Burberry, туфлі - Jimmy Choo, Manholo Blahnik, пальто - MaxMara. Нескладно здогадатися, що ці зручні для орієнтування модні стереотипи пов'язані з тим, що певний предмет одягу зіграв велику роль в становленні марки. І якщо інші бренди ввели в fashion-индустрию нове бачення якоїсь деталі, то для італійської марки MaxMara з пальтом і почалася її історія, - довга, цікава і досить оригінальна.

Засновником марки став Ахілл Марамотті, італієць, що народився в 1927 році. Його батько був професором літератури, а мама займалася пошиттям модного одягу - сам Марамотті називав її модельєром високого класу. Будучи вихованим в творчій атмосфері, спостерігаючи за роботою матері, Ахілл досить скоро зрозумів, що її величність мода - це те, чому він би хотів присвятити своє життя. У 1951 році молодому італійцю вдалося відкрити власний бізнес, який він вирішив відразу ж обернути в міжнародне русло, давши компанії коротке і ємке ім'я MaxMara, де була поміщена і частинка його прізвища.

Який одяг може виготовляти італійська компанія? Поза сумнівом, один з найкращих у світі. Італія - країна зі своїми традиціями в світі моди, але Марамотті вирішив не підкорятися якимсь умовностям, не працювати так, як це роблять інші, поклоняючись моді і вимушуючи це робити свого майбутнього покупця.

Засновник MaxMara став діяти за новою, власне розробленою схемою. Він залучав різних майстрів до пошиття одягу, причому, найіменитіших. Так в різний час як творці для італійського сімейства MaxMara виступили Карл Лагерфельд, Франко Моськино, Нарцисо Родрігес, дует Доменико Дольче і Стефано Габбана і багато інших. До речі, через якийсь час після обнародування факту співпраці з відомими кутюрье, керівництво вирішило овіяти марку ореолом таємниці, припинивши розголошування імен.

Але найперша колекція MaxMara була створена не без участі Ахілла Марамотті, який, в той же час, вирішив не оригінальничати, а зробити ставку на вічну класику, - адже вона точно не пройде непоміченою. Два пальта і костюм, які стали членами дебютної колекції, запозичували свій дизайн у своїх французьких побратимів, але, проте, саме вони стали відмітним знаком фірмового стилю MaxMara.

Яка ж вона - жінка, що носить одяг MaxMara більш за півстоліття? Вона абсолютно не бажає шокувати своїм зовнішнім виглядом, не прагне бути відміченою завдяки хитромудрому силуету, їй ні до чого навіть бути в курсі всіх модних тенденцій, які інших ведуть, немов всліпу єдиним курсом. Вона знає, що сьогодні актуально, але у неї є свій власний неповторний образ, непомітний, але елегантний, який є для багатьох синонімом смаку і стилю як такого.

MaxMara одягає свою жінку лише в найблагородніші матеріали, будь то кашемір, верблюжа шерсть, твід, які кочують з колекції в колекцію, з'являючись на подіумах у вигляді аристократичних пальт, строгих костюмів, платтів, жакетів, створених для жінки сучасної, але не заклопотаної таким поняттям як тренд. Для неї комфорт і зручність куди важливіше за гостру актуальність, яка зводиться нанівець після закінчення одного сезону. З цієї причини одяг MaxMara носиться жінками із задоволенням декілька років підряд.

В даний час компанія MaxMara Fashion Group включає декілька брендів, які призначені для різного віку, стилів і навіть комплекцій. Sportmax - лейбл, що з'явився на світ в 1969 році, орієнтований на молодого споживача, також як і новіша, свіжіша інтерпретація молодіжного стилю на ім'я Max&Co.

MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг

MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг
MaxMara - одяг

Марка, яка полегшувала стильне життя жінок всього світу, не могла випустити з уваги особливу фігуристість італійських жінок, які сильно відрізнялися від звичних прозорих хлопчикоподібних манекенниць, тому з'явилася окрема лінія Marina Rinaldi (одяг від 46 розміру). Pianoforte - це марка, під якою випускаються шикарні вечірні плаття. Для тих, хто живе поза поняттям pret-a-porter по фінансових міркуваннях, існують демократичніші лінії Marella і Penny Black.

MaxMara - це не лише одяг, це також аксесуари і парфюмерія, які живуть за тими ж законами що і одяг. Закони свідчать - жінка не раба моди, вона володіє стилем, який не знає поняття часу, міняючись так, як цього побажає його щаслива власниця.