RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Lanvin

Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг

Хтось до цих пір вважає, що мода - не жіноча справа. Мається на увазі, звичайно, її творча сторона: те, що носить жінка - робить чоловік. Ця формула себе сповна виправдовує, якщо ми поглянемо на співвідношення на модному олимпі імен жіночих і чоловічих. Можливо, так і є, і жінкам не завжди просто реалізуватися на цьому терені навіть в наші дні, що ж говорити про періоди більш від нас віддалені. І уявіть лише, наскільки важко було Жанні Ланвен, яка стала першою в історії жінкою, першим визнаним дизайнером одягу ще в кінці XIX століття. Її називали не інакше, ніж «мама моди» - вона була першопроходцем в своїй області і при цьому не боялася зачинати революційні для свого часу течії.

Історія будинку Lanvin почалася в 1890 році, коли в Парижі відкрився капелюшний салон, хазяйкою якого стала активна, рішуча Жанна Ланвен. Окрім відмінного смаку вона ще і володіла справжньою діловою хваткою. Стильні, вишукані, по-справжньому французькі капелюшки, тоді що є невід'ємним аксесуаром француженки. Капелюшки, звісно, користувалися великою популярністю в парижан. Та Жанна не зупиняється на досягнутому, а розширює виробництво, випускаючи зі свого ательє одяг.

І знову справа Жанни Ланвен розцвіла пишним цвітом. Дизайнер запропонувала використовувати різні підходи до одягу для різного віку. Маленькі дівчатка, дівчата-підлітки, молоді і зрілі жінки повинні мати свій власний гардероб. Так замовлення Жанні стали робити цілі сім'ї, які були упевнені в тому, що не виглядатимуть однаково. Звичайно, працювала Ланвен не наодинці - практично відразу після відкриття у неї був вже значний за чисельністю штат.

Основними відмітними особливостями колекцій Lanvin були натуральні світлі відтінки, які іскрилися і грали завдяки прикрасам з бісеру, декоративного скла і дуже делікатно в цю композицію впліталася вишивка. А в 1926 році пишність моделей Lanvin могли оцінити не лише жінки, але і чоловіки.

Вже в наступному, 1927 року будинок Lanvin, не зупиняючись у своїх сміливих експериментах, випускає свої перші духи, назва яких відома всім сучасним дівчатам, які заглядають час від часу в парфюмерні бутики. Дочка Жанни Маргарита мала сценічний псевдонім Arpege, який і дав ім'я першому парфуму. Ці духи стали для Lanvin особливими, і навіть не тому, що потім з'являлися їх оновлені версії, популярні у жінок до цього дня. Вони стали символом, який виражає ніжність і кохання матері до дочки, і якщо уважно придивитися, то на флаконі сучасної версії, як і на найпершій, виділяються золоті фігурки матері і маленької дочки, що стали знаком будинку Lanvin.

Сьогодні ми маємо можливість користуватися видозміненим ароматом в незмінній формі флакона Eclat D'Arpege. Oxygene - ненав'язливий аромат на кожен день, свіже звучання парфюмерії Lanvin, що з'явився на світ в 2000 році. Нова класика Lanvin - духи Rumeur з різким акордом мускусу в першій версії також постійно оновлюються, наприклад, окутуючи жінку паризькою романтикою в Rumeur Rose. А у 2008 році з'явився аромат Jeanne Lanvin.

У 2001 році на пост креативного директора Lanvin прийшов Альбер Ельбаз, який до цього пройшов школу в Guy Laroche і Yves Saint Laurent. Сьогодні Ельбаз продовжує роботу в Lanvin, з обережністю граючи французьким шиком, змішуючи його із сміливішими тенденціями.

Одяг марки сьогодні не зраджує традиціям, колись закладеним Жанною Ланвен. В Lanvin ви не знайдете провокаційної відвертості, агресії, також як і пастельного спокою і мовчазної строгості крою. Стиль Lanvin - це королівська елегантність без зайвої помпезності, це традиції, які часто нагадують про паризьку моду 20-40-х років, це драпіровки в античному стилі, елегантна чорна класика ділового костюма. Своєрідний фетиш бренду - це монохромность образу. У колекціях переважають однотонні плаття і костюми переважно глибоких благородних відтінків - чорний, антрацит, фіолетовий, шоколадний, пурпурний, індиго.

Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг

Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг
Lanvin - одяг

Lanvin - одяг
Lanvin - одяг

На початку століття Lanvin носили члени королівських сімей і найяскравіші зірки кінематографа, і сьогодні ситуація не змінилася. Одяг Lanvin вважають за краще надівати у тому випадку, коли потрібна аристократична вишуканість, що не переходить грань за якою м хизування своїм положенням.