RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Жіночі костюми 2011: костюми брюк

Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011

Костюм брюк для представниць прекрасної статі - це хороший спосіб продемонструвати свою сексуальність і жіночність. Якщо плаття підкреслює привабливість дівчини, вписуючись в її образ і гармонуючи з ним, то жакет і брюки діють за принципом контрасту. Особливо ця тенденція проявляє себе в 2011 році, коли костюми брюк поступово позбавляються своїх чоловічих рис і стають по-справжньому витонченими і відповідними не лише для офісної роботи.

В ногу з модними течіями

У 2011 році і для холодного, і для теплого сезону виділяються загальні тенденції. По-перше - колір. Спостерігаються чіткі дизайнерські преференції - чорний, білий, сірий. При цьому експлуатуються різні матеріали, металевий блиск, м'якість оксамиту, витонченість шифону, шовк, тому вбрання не виглядають нудними. Аби додати «родзинку» традиційному однотонному костюму кутюрье пропонують перехоплювати талію тонким шкіряним поясом з металевою пряжкою.

Вельми виразно прояляється мілітарі-стиль, що помітно по двобортних жакетах з підведеними плечима, золотим гудзикам. Поряд з благородною матовістю добре уживається металевий блиск, особливо сильно виражений в сірих костюмах і в невеликій кількості золотих. Укорочені і трохи підвернуті брючини до довжині 7/8 - ще один яскравий тренд року.

Осінньо-зимова строгість

У осінньо-зимових колекціях жіночі костюми брюк представлені у величезній кількості. Вони, як і личить вбранням для холодної пори року, з'являються в оксамитовій, твідовій пишності і в інших щільних тканинах. Цей сезон витриманий в класичному стилі, але сміливі відгалуження в забарвленні, крої, симетрії також мають місце.

Непорушні традиції в чорному кольорі представляють оксамитовий костюм Giambattiata Valli, багатошаровий в Ralph Lauren, асиметричний в Marithe Francois Girbaud , костюм Bottega Venetta з вузькими прилеглими брюками. Будинок Givenchy показує апофеоз класики з нотою чоловічого стилю в чорному і червоному кольорі, але з укороченими брюками із стрілкою. В Amanda Wakeley брюки тяжіють до моделі скінні.

Сірий - один з фаворитів сезону для костюмів брюк, який вже не виглядає смутним і нецікавим завдяки металевому блиску або особливому оформленню. В Balenciaga на жакеті і брюках вимальовувалися типові для його архітектурно-футуристичної подоби ромби, комплект Paul&Joe ніби прийшов з вісімдесятих і переливається дрібним сіро-рожевим узором, в Chado Ralph Rucci верхня частина відрізняється візерунчастими розводами, сусідствуючи з металево- сяючими брюками. Максимальна стриманість сірого комплекту представлена в Chloe.

Смужка або клітка - варіанти більш доречні для ділового стилю навідміну від фантазійних узорів, і без них костюми колекцій пре-а-порте немислимі. Костюми у англійському стилі з ледве помітною кліткою, можна побачити у колекціях Dries van Noten і Akris, більш виражена вона в Adam і зовсім комічно виглядає вбрання зеленого кольору від Chris Benz. Смужка в Brioni додає вишуканості повністю класичному комплекту.

Яскраві костюми в соковитому ексцентричному виконінні пропонують Byblos і Generra, Wunderkind представили костюми в яких домінує оливковий колір, Karen Walker і Aquilano e Rimondi - віддають перевагу синьому. Удосталь однотонних версій коричневого, як, наприклад, в Julien McDonald або Etro.

Ультралегке літо

Курортні колекції повідомляють про те, що для весни і літа 2011 року один з найстильніших трендів - білий костюм брюк. У теплу пору року дівчатам ні до чого надівати помітні кольори. Білосніжний, який б'є в очі своєю чистотою, а також кремовий, перлинно-сірий і легкий наліт інших відтінків, які з першого погляду можуть бути прийняті за білий колір, - прекрасний варіант для струмуючого жіночного комплекту.

Палаючою розкішшю і благородством білого спокушають Lanvin, Stella McCartney, Calvin Klein, Cline, Donna Karan, Chanel.

Крім того, на літо кутюрье несподівано пропонують різні комбінації чорного і білого. У деяких комплектах костюм з'являється з верхом одного кольору і низом іншого, популярною стає клітка, смужка і навіть горох на строгому костюмі. Все це удосталь демонструє курортна колекція 2011 Giorgio Armani, що представляє всі грані цього контрастного поєднання, не забуваючи про сірий. Не втомлюються експериментувати з мінімалізмом чорно-білого і дизайнери будинку Helmut Lang.

Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011
Костюми брюк 2011

Важливо, аби костюм для літа був виконаний з практично невагомої струмуючої тканини і бездоганно сидів на фігурі. Тоді йому не знадобиться додаткова прикраса візорунками, помітними аксесуарами, тому що чистота ліній і кольору створить вигострений образ справжньої леді в будь-якій ситуації.

У минулі сезони комплекти з жакета і брюк більше тяжіли до вечірнього стилю або були призначені для ділових дівчат, що обіймають високі посади і вимушені носити строгі класичні костюми. Але, як показують осінньо-зимова і курортна колекція, що представляють дві різні стильні сторони, костюми брюк поступово пробивають собі місце і для більш неформального виду дозвілля, наприклад, для міських прогулянок, зустрічей з друзями. Схоже, що жінки усвідомили всю силу подібного стилю і з радістю приймають всі переваги, які він відкриває.