RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Короткі весільні сукні

коротка весільна сукня
Під час підготовки до весілля кожна наречена стикається з проблемою пошуку вбрання. У кожної дівчини своє уявлення про те, як вона повинна виглядати в день весілля. Хтось вибирає довгі і пишні сукні, а хтось одружується в джинсах і майках. Але існує ще один варіант - це міні сукні для весілля. Як мені здається, зараз цей варіант як ніколи актуальний. Життя рухається скаженими темпами, і актуальність суконь для принцес поступово відходить у минуле. Дівчата все частіше вибирають для себе короткі весільні сукні (див. також статтю короткі випускні плаття ), які не сковують рухів і не ускладнюють і без того "нелегке" положення нареченої (під словом "нелегке" я мала на увазі фізичну втому, яка частенько виникає у день весілля).

Особисто мені дуже подобаються такі сукні - вони допоможуть підкреслити красиву і струнку фігурку, дозволять танцювати впродовж всього весілля і веселитися з гостями. Зараз, жодна дизайнерська весільна колекція не обходиться без коротеньких суконь.

А як ви відноситеся до ідеї вийти заміж в короткій сукні і відмовитися від громіздких і пишних вбрань?

коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня коротка весільна сукня

Підготовано по зовнішнім джерелам