RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Короткі плаття 2014: вічне «міні»

Мода на короткі плаття існуватиме завжди, поки в ціні традиційні стандарти жіночої краси - наприклад, довгі і стрункі ноги. Міні залишається однією з пріоритетних тенденцій 2014. Короткі плаття 2014, безумовно, адресовані самим юним модницям, а також тим, для кого молодість - не вік, а стан душі.

Моделі укороченого типу користуються величезною популярністю не лише тому, що вони володіють особливою, зухвалою привабливістю. У них зручно рухатися, тому вони часто виконують роль платтів в клуб , на дискотеку, танцювальну вечірку.

У сучасній модній «ієрархії» до категорії коротких платтів прийнято відносити моделі завдовжки вище за коліно. Якщо ж поділ прикриває хоч би половину колінних чашок, то це вже формат «міді», а не «міні».

моделі коротких платтів 2014 фото

Tracy Reese, Zuhair Murad, Roberto Cavalli.

Контрасти чорного і білого

У дизайні коротких платтів, модних в 2014 році, популярне безпрограшне поєднання чорного і білого кольорів. Воно характерне не лише для ділових платтів 2014 , але і для нарядних варіантів. Дизайнери обіграють цей контраст за допомогою самих різних фасонів і фактур. Так, наприклад, чарівне і досить просте по крою плаття від Tracy Reese оброблене «під луску» - його поверхня густо розшита блискучими чорно-білими пайетками. Графічне чорно-біле вбрання від Zuhair Murad виглядає ще виразніше завдяки мереживному декору в області талії. А Roberto Cavalli зробив своє повітряне коротке плаття з чорно-білого шовку плісированим і еклектичним одночасно.

фасони коротких платтів 2014

Christian Wijnants, David Koma, Juicy Couture.

Яскраві і невимушені

Помітні відтінки червоного, помаранчевого, жовтого роблять короткі плаття 2014 ще ефектнішими. Маленьке червоне плаття само по собі давно вже складає серйозну конкуренцію своєму чорному «еквіваленту», знаменитому винаходу Шанель. Втім, легендарні маленькі чорні плаття теж не квапляться виходити з моди, але про них ми поговоримо окремо. Якщо ж ви вирішили в 2014 році обзавестися червоним міні-платтям, то вибирайте футуристичні шкіряні моделі, прикрашені металевими блискавками, як в David Koma. Є і більш жіночні рішення - шовкові платтячка із запахом і романтичним квітковим принтом від Juicy Couture.

короткі плаття із заниженою талією для 2014 року

Emilio Pucci, Just Cavalli, Manish Arora.

Модний елемент - занижена талія

Модне коротке плаття до кращих хітів 2014 можна віднести і по такій прикметі, як наявність в його фасоні заниженої талії. Цей елемент стилю ретро, безумовно, володіє особливою харизмою: його одного сповна вистачає, аби річ простого фасону перетворилася в справжній fashion-шедевр.

Навіть якщо занижена талія не передбачена в крої плаття, такого ефекту можна досягти за допомогою накладного декоративного поясу - шкіряного і різко контрастуючого із забарвленням моделі, як в Emilio Pucci, або що повністю зливається з фоном, як в Just Cavalli. Інколи імітація заниженої талії створюється візуально, за допомогою спеціально підібраних колірних поєднань в принтах, як в Manish Arora.

короткі плаття трапецієвидного крою

Chicca Lualdi BeeQueen, Valentino, Anna Sui.

Трапецієвидний силует

Не дивлячись на явне переважання в колекціях платтів 2014 облягаючих і прямих силуетів, дизайнери звернули увагу і на трапецієвидний крій. У комбінації з довжиною «міні» він виглядає досить вражаюче. Таке плаття - відмінний варіант для тих, хто хоче виставити напоказ красиві ноги, але прагне замаскувати особливості статури. Модний штрих, характерний для укорочених трапецієвидних платтів 2014, - наявність довгих, м'яко обкреслених рукавів з широкими манжетами.

дизайн модних коротких платтів 2014

Dougllas Hannant, Antonio Berardi, Paul Smith.

Особливості дизайну

Зрозуміло, що кожен модний бренд до проблеми оформлення коротких платтів 2014 у підійшов зі свого боку. Але деякі дизайнерські знахідки мають всі шанси опинитися в рядах свіжих масових трендів. До них варто віднести прозорі вставки на кокетках і використання прозорих тканин для пошиття рукавів, а також фактуру з імітацією зміїної шкіри. Не упускайте шанс завести в гардеробі коротке плаття з «розпливчатими» психоделічними принтами на зразок Paul Smith.

нарядні варіанти коротких платтів 2014

Prabal Gurung, RED Valentino, Versace.

Пікантні і спокусливі

Для повсякденної носки ідеально підійдуть більш менш закриті короткі плаття, без претензій на зайву відвертість. Раніше взагалі у дизайнерів вважалося, що моделі короткого одягу не мають бути дуже відкритими. Але до 2014 року багато кутюрье переглянули свої погляди. Вони створили зразки коктейльних і вечірніх платтів, де разом з довжиною міні присутні елементи оформлення на зразок відкритих плечей і пікантних прорізів на кокетці.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru