RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Корекція фігури за допомогою одягу

Комплекция будь-якої людини має свої особливості. Співвідношення зросу і ваги, ширина стегон і плечей, розмір талії - ці параметри роблять фігуру людини унікальною і неповторною. Деякі особливості своєї статури жінки вважають недоліками і прагнуть приховати їх за допомогою одягу. Що ж треба враховувати при виборі одягу, аби підкреслити достоїнства і приховати недоліки?

Одяг для повних жінок середнього зросту

Якщо у вас досить повна фігура і середній зріст, вам не потрібно відмовлятися від якихось предметів одягу, але потрібно внести деякі поправки. Ваша мета - за допомогою костюма м'яко підкреслити фігуру, приховавши при цьому все зайве. Не варто захоплюватися дуже обтягуючими речами, заправляти блузу або сорочку в спідницю (брюки) і підкреслювати лінію талії широким поясом. Декоративні елементи на одязі не повинні розташовуватися на невиграшних ділянках тіла. Мабуть, не слід перенавантажувати гардероб важкими тканинами типа трикотажу або замші. А ось тонка шерсть або шовк допоможуть приховати зайву повноту.

Одяг для повних жінок високого зросту

Високим і повним жінкам слід вибирати одяг, що не утруднює рухів. Краще вибирати добре зшиті речі з натурального матеріалу, в яких тіло «дихає». Краще плаття для таких жінок - трохи приталене, з досить глибоким вирізом. Аби зробити фігуру стрункіше і гармоничніше, можна використовувати невеликі підплечники, тим більше що вони зараз в моді. Не варто обмежувати свій гардероб чорним кольором - спробуйте використовувати який-небудь інший. Наприклад, сіро-блакитний, бузковий, оливковий, темно-синій. Вони додадуть вам жіночності і чарівності. А ось від крупного малюнка на тканинах вам краще утриматися - він зорово збільшує фігуру. З мініатюрними аксесуарами теж треба бути обережніше, адже вони зроблять фігуру ще масивніше. Слід пам'ятати, що модна жіноча сумка, має бути не лише красивою і стильною, але і правильно підібраною, виходячи з типу вашої фігури.

Одяг для повних жінок невеликого зросту

Повним і низькорослим жінкам слід вибирати одяг, що допомагає створити цілісний образ. Тут треба особливо стежити за пропорціями, уникати кишень, рюшів, зайвих швів і так далі. Використовуйте прості лінії крою і стежте, аби в силуеті домінувала вертикаль. Вертикальні смуги на тканині теж зіграють вам на руку. Правильний вибір аксесуарів допоможе в створенні елегантного образу. Добре, наприклад, використовувати туфлі і пояс одного відтінку з одягом - це додасть стрункості.

Одяг для мініатюрних жінок

Маленьким жінкам з пропорційною фігурою чудово підійдуть облягаючі жакети і жилети, рукави «кажан», спідниці-годе. А ось декольте у формі квадрата вибирати не слід. Кольори можна використовувати максимально соковиті, малюнок на тканині має бути невеликий, наприклад, «куряча лапка», клітинка або тонка смужка. Добре на невисоких жінках виглядають ансамблі з одягу схожого відтінку, а ось контрастів в костюмі слід уникати.

Одяг на широкі стегна

Якщо вас непокоять широкі стегна, в одязі слід добиватися плавного переходу від ліфа до лінії стегон. Для цього не варто підкреслювати талію широкими поясами, а також заправляти блузу усередину спідниць (брюк). За допомогою різних прийомів намагайтеся залучити погляди до верхньої частини вашої фігури. А ось брюки, спідниці і колготки краще вибирати темні.

Одяг для худих жінок

Худим і високим жінкам можна носити прилеглий одяг, не ризикуючи виглядати масивною. Надмірно вільний одяг лише підкреслить вашу худину. У одязі можна використовувати велику кількість деталей, але не слід розміщувати накладні кишені, гудзики, рюші і ін. по всьому одягу. Використання тканин з яскраво вираженою текстурою зорово округлять вашу фігуру.

Корекція  недоліків фігури одягом Корекція  недоліків фігури одягом Корекція  недоліків фігури одягом Корекція  недоліків фігури одягом

Додаткові аксесуари - палантини, шарфики, хустки - зроблять образ цікавішим. Додати жіночності вашому дещо «хлоп'ячому» типажу допоможуть струмуючі плаття із складками і воланами внизу.