RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Клатч

Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка

Клатч - це торжество мінімалізму. Все життя як на долоні... Навіть якщо в такій мініатюрній сумочці і не поміститься все багате і насичене життя леді наших днів, в неї точно можна покласти те, що їй необхідно мати для виходу в світ - телефон, помаду, пудреницю, ключі, візитки, які роздаватимуться прихильникам. Сумки у вигляді величезних торб втратили свою актуальність, адже для відпочинку і розваг в компанії друзів у вихідний день досить мати з маленький клатч. Який у свою чергу доповнює модний образ стильним аксесуаром. Клатч - це сумка, яка має бути у будь-якої дівчини.

Історія клатча почалася багато десятиліть тому. Законодавець стилю незрівнянна Коко Шанель став першою власницею маленькою сумочки-тубуса, яку вона отримала в дарунок від Герцога Вестмінстерського. На вершину модного олимпу клатчи звів Крістіан Діор в кінці 40-х років, коли він зробив цю сумку обов'язковою складовою стилю New look. Тоді клатч чудово вписувався в образ елегантної пані 50-х років, яка носила неодмінні каблуки, розкльошену спідницю, капелюшок і витончений клатч. Ця міні-сумочка входить в моду напливами - після декількох десятиліть захоплення немислимими об'ємами жінка знову і знову повертається до клатчу, який як ніхто інший зможе підкреслити урочистість випадку.

Сьогодні ми знов бачимо патетичне повернення клатча. Він приходить назад, пестячи руки модниць натуральною шкірою, шовком, витонченною декоративною обробкою. І що найголовніше, дозволяє грати з об'ємом, переходячи від абсолютно невагомих варіантів, що нагадують гаманець, до відчутніших, ближчих до справжньої великої та місткої сумки.

Клатчи не знають кордонів різноманітності, звичайно, не переходячи деякі межі дозволеного стилем, добрим смаком. Аби вибрати для себе по-справжньому модний клатч, потрібно уловити тренди «сумочної» моди сезону і для себе визначити - що дозволене, а що краще залишити екстравагантнішим особам.

Елегантність і шик

На вихід носимо клатчи сріблястого, золотистого кольору з мінімальною кількістю деталей. Декоративна функція сумочки дозволяє наявність лише банту, квітки, не дозволяючи відволікати увагу від шикарного вечірнього туалету пані. Такі клатчи пропонують бренди, чиє ім'я символізує елегантну розкіш - Prada, Yves Saint Laurent, Valentino. Dolce&Gabbana у властивій манері привертає увагу до сумочки насиченого фіолетового тону, при цьому обмежившись стриманим дизайном.

Геть стереотипи

Хто сказав, що клатч - це прямокутна сумочка із застібкою? Найіменитіші дизайнери цього сезону пропонують клатчи незвичайних, зухвалих форм, що повторюють геометричні фігури, силуети з сірих буднів і тваринного світу, додаючи повсякденності новизни. Клатчи у формі губ, собачок, міні-рюкзаків, шкільних пеналів, шкатулок з коштовностями шукайте в Marc Jacobs, Jimmy Choo, Chloe, Miu-Miu, Rafe, Lulu Guinness.

Невтримність об'єму

Не потрібно думати, що цього року у нас зростають лише ціни - модні клатчи зростають на очах, покидаючи межі долоні, знаходячи форми більш місткі. Непорушний закон великого клатча - його лаконічний дизайн. Окрім Marc Jacobs і Jimmi Choo такі сумки пропонують сьогодні Nancy Gonzalez, Rebecca Minkoff, Hayden Harnett, Adorre.

Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка

Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка

Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка
Клатч - сумка

Класична екзотика

Немає нічого більш класичного і традиційного, чим клатч з шкіри рептилії. Але якщо ще років 20 тому такий клатч набував лише чорного і коричневого забарвлення, то тепер екзотика розфарбовується в життєрадісні забарвлення, в одній сумці поєднуючи декілька кольорів. Можна зупинитися на мінімалістичному дизайні клатча одного тону. Екзотики додати можна, вибираючи з колекцій Michael Kors, Christian Louboutin, Roberto Cavalli.

Все це тренди, слідуючи яким ви неодмінно знайдете свій клатч. Ця сумочка вважається вечірньою, але сьогодні ніхто не заборонить носити її вдень. Є молодіжні клатчи з текстиля з вишивкою, штучної шкіри, сумки, прикрашені пайєтками і бісером. Для прогулянок в місті зручно носити клатч на довгій ручці або ланцюжку.