RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Класичні чоловічі костюми

Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми

Класичний костюм здатний перевтілити будь-якого чоловіка, саме тому він має бути в гардеробі у кожного, і бажано не в єдиному екземплярі - на спекотну і холодну погоду, для строгої і менш формальної обстановки. Зовнішній вигляд костюма дуже мало змінюється, проте допускаються деякі коливання відносно колірної гамми і малюнка, а також тканини костюма для того або іншого сезону. У первинному його вигляді класичний костюм народився в Англії в XIX столітті. Окрім брюк, піджака і жилета, який сьогодні, виконує швидше факультативну роль, джентльмен раніше обов'язково надівав головний убір і рукавички. Мода мінялася, циліндри поступалися місцем казанкам, фетровим капелюхам, рукавички для чоловіків незабаром втратили своє історичне значення, і сьогодні ми маємо те, що маємо - брюки і піджак, інколи жилет, а також галстук, сорочку і туфлі, що завершують образ стильного джентльмена нашого часу.

До речі, сучасні костюми трохи відвернулися від своєї батьківщини і тепер кажучи «класичний чоловічий костюм» ми найчастіше маємо на увазі саме комплект, зшитий в Італії, країні, де чоловік носить костюм в будь-який день тижня, будь-яку пору року, при будь-якій слушній нагоді, підтверджуючи справедливість виразу «італійська елегантність». Тут же і шукатимемо кращі костюми, які виходять з модних будинків Gucci, Trussardi, Armani. Кажучи про такі костюми дуже доречною буде термін «люкс», тому що хороший чоловічий костюм не може бути дешевим, а бренди високого рівня дають чоловікові гарантію довгого носіння костюма. Такий костюм буде прекрасно сидіти на фігурі, - це важливо для створення стильного ділового образу незалежно від комплекції.

Отже, класичний костюм необхідний в гардеробі кожного чоловіка. І навіть якщо той не ходить щодня в офіс, а займається, наприклад, творчою професією, то в його житті напевно рано чи пізно настане випадок, коли доведеться надіти такий костюм.

Нинішній рік проходить під знаком чистої класики - для костюма необхідно вибирати традиційний ледве помітний малюнок, найчастіше смужку. Якщо має відбутися вихід в світ, то звичний діловий костюм можна оживити яскравішим забарвленням галстука. Колірна гамма також безпосередньо залежить від випадку: у офіс, на ділову зустріч - традиційні темно-сірий і синій, а там, де дресс-код терпиміший до різноманітності палітри, підійде бежевий, кремовий, ліловий, зелений.

Тканина для класичного костюма - шерсть, для неформальної обстановки личать бавовна і льон, особливо для літніх ансамблів.

Класика раніше приймала до своїх лав саме однобортний костюм, але сьогодні в моду повертаються двобортні піджаки напівприлеглого фасону, які роблять силует стрункіше і витонченіше.

Кажучи про моделювання фігури, не варто забувати про гудзики: чим вище чоловік, тим менше гудзиків має бути на піджаку. Модель з одним єдиним гудзиком - сьогоднішній писк моди. Піджак для класичного костюма має дві бічні шліци, а не одну ззаду, одна шліца на данний момент вважається неактуальною.

Після довгих років носіння костюмів-двійок сучасний чоловік має сьогодні право надіти костюм-трійку, який зробить образ ще більш вишуканим і закінченим. Оскільки мода відходить від приталених костюмів, виникає необхідність створювати стрункий чоловічий силует у вільніших формах, що можливо зробити за допомогою правильного горлового вирізу жилета - він повинен доходити до верхніх ребер. Ще одна вимога до жилета - він має бути скроєним з тієї ж тканини, що і піджак з брюками і розрізнятися може лише малюнком.

Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми

Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми
Класичні чоловічі костюми

Говорять, що класичний чоловічий костюм може зноситися, але не постаріти. Це чиста правда. Подібна класика існує поза модою, хоча і допускає впровадження тих або інших відступів від сезону до сезону. Чоловічий костюм - це та деталь, яка дуже акуратно відноситься до модних віянь, тому що знавці справжнього елегантного стилю знають, що чоловік в правильному костюмі не потребує якихось додаткових «наворотів».

Жінкам дуже подобаються чоловіки в класичному костюмі. Не вірите - поглянете на Джорджа Клуні, який завжди з'являється виключно в такому костюмі, викликаючи захват жінок різного віку. @ed