RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Карло Пазоліні коли статус - все

Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Чарівні слова «італійське взуття» завжди пестять слух навіть дуже вередливих споживачів і викликають довіру не лише в нашій країні, але і у всьому світі. Саме це визначило вибір назви взуттєвого бренду, що з'явився в 1990 році, - Карло Пазоліні (Carlo Pazolini). Узявши на озброєння кращі традиції італійського стилю - зручність, функціональність, елегантність і просто красу, компанія швидко розрослася, завойовуючи все нових клієнтів.

Враховуючи, що розробкою нових моделей і напрямів займаються власні дизайнери компанії, колекції привертають увагу неординарністю, власним стилем і втіленням гостромодних ідей.

На сьогоднішній день компанія «Карло Пазоліні» зареєстрована на території Італії, Росії, США, Гонконгу і деяких інших країн і володіє торгівельними марками Carlo Pazolini®, Carlo Pazolini Couture®, Adami®.

Перша марка - це дорогі респектабельні моделі для успішних людей бізнесу, прагнучих підкреслити свій статус. Адже практично перше, на що звертають увагу після годинника і аксесуарів - це взуття. У цьому сенсі Карло Пазоліні своїх прихильників і власників не підведе, представляючи речі високого класу. Окремий напрям для тих чоловіків, які купують взуття для задоволення, - Carlo Pazolini Couture.

Звичайно ж, жіночу аудиторію цікавить більш всього остання марка - Adami, тому що саме вона розробляється для милих пані. Поєднуючи в собі класичну зручність колодок, витончених форм, жіноче взуття в деталях відрізняється оригінальними, а деколи екстравагантними ідеями. Культ шпильок, що відрізняє цю марку, вдало поєднується з загальною конструкцією взуття, яке враховує форму ноги. Гармонійно підібрані яскраві колірні поєднання дозволяють взуттю виділитися із загального візуального ряду і порадувати погляд.

Ще одна вдало зроблена ставка - фактура матеріалу. Дизайнери цього бренду люблять використовувати замшу, поєднуючи її з імітаціями дорогої шкіри - пітона, страуса і крокодила. Страусина шкіра виграє за рахунок красивої і незвичайної фактури. Шкіра крокодила - досить звичний у наш час матеріал для взуття - завжди обігрується найсміливішим чином. Також в багатьох моделях використовується лакова шкіра. На окрему увагу заслуговують аксесуари, завжди ідеально підібрані, витончені і ефектні, вони додають взуттю елегантність і завершеність. Карло Пазоліні - це контрастні банти, розкішні пряжки, стильні клепки і витончені ремінці, вишивка, стрази і хутро.

Нова колекція також не обійшла увагою всі наймодніші тенденції сезону.

Високі чоботи підкреслюють стрункість ніг, а сяюча фактура не дає відвести від них очі. У колекції - класичні, ковбойські, спортивні і актуальні моделі камуфляжів (мілітарі). Глянсові черевики на шпильці з шнуруванням або глибоким вирізом практичні і ефектні. Окрім традиційного чорного кольору, ботильони і чобітки представлені в сміливих бірюзових і бордових кольорах. Цікаві деталі - пряжки з кнопками, щільне шнурування на ботильонах, вишивка і орнамент. Комбінація фактур надає взуттю вишуканий вигляд.

Дизайнери не обійшли своєю увагою і туфлі. Як завжди у Карло Пазоліні - це тонкі вузькі лінії, високі каблуки, підкреслена сексуальність. У колекції представлені вінтажні моделі - у дусі 70-х років XX століття. Для любителів сміливих рішень - моделі з клепками і металевими пряжками. І, звичайно ж, нев'януча класика з цікавими деталями - човники, розшиті бісером і стеклярусом. Зручні моделі з витонченими ремінцями довкола щиколотки привертають увагу. У актуальних монохромних туфлях - цікаве і вдале поєднання чорного і білого кольорів.

Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода
Карло Пазоліні - висока мода

Каблуки у всього взуття - в кращих модних традиціях. Класична шпилька - чим вище, тим краще, прямокутний каблук - майже брусок, що поєднує витонченість і стійкість. Трапецієвидний каблук - новинка сезону, підкреслює креативність моделі, а трикутний - підкреслює витонченість форм.

Нова колекція Карло Пазоліні створена з врахуванням всіх модних тенденцій сезону і як завжди привертає увагу своєю неповторністю.

По матеріалам womenclub.ru