RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Італійська чоловіча мода

Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Морські мотиви. На жаль, літо вже позаду, але інколи так хочеться помріяти про поїздку до теплого моря. Інколи вашу стомлену роботою уяву займають нюхові і слухові галюцинації - ви відчуваєте солоний запах освіжаючого морського бризу і чуєте, як хвилі розбиваються об скелястий берег або ніжно обіймають пісок.

Ви ясно представляєте цю живописну картину: море, пляж, крики чайок. Проте в якому одязі ви бачите себе? Можливо, у вільній сорочці, перехопленій ременем з тканини, білих шортах (або шортах кольору хакі), і легких мокасинах?

Напевно, саме такі фантазії і надихнули дизайнерів Gucci на створення колекції, головна особливість якої - морська тематика. У гардеробі будь-якого чоловіка, який вважає себе стильним і збирається вирушити в морську подорож або просто повалятися на пляжі, неодмінно повинен з'явитися цей яскравий, практично невагомий одяг, який відмінно доповнять фірмові аксесуари Gucci.

Напевно, найхарактерніший приклад морського стилю в інтерпретації Gucci - мокасини на гумовій підошві з тканинною обробкою GG, які не просто втілюють стиль Gucci, але і поєднують елегантність і витонченість з комфортом. Ідеальне взуття для відпочинку.

Casual у дії

Ви відмітили, як все довкола змінилося цього року? І природа, і люди ніби розслабилися і піддалися загальній епідемії відпочинку. Менше одягу - менше офіціозу. Якщо не хочете страждати від незручності, намагайтеся, якщо, звичайно, можливо, не носити галстук на роботу. Діловий одяг цього сезону - легкий костюм або навіть куртка вільного крою без коміра і брюки.

Діловий одяг в стилі casual і пара прикольних неформальних речей - основа чоловічого гардеробу 2010.

Деяких чоловіків не лякають експерименти. Вони безстрашно вирішуються на порушення «правил моди». Надіти костюм без галстука? Будь ласка. Шкіряні туфлі з рваними джинсами? Із задоволенням. Шкіряну куртку із слаксами? Без проблем. Чоловік, який любить поєднувати непоєднуване в одязі і порушувати традиційний дресс-код, але робить це з особливою елегантністю, яка не ображає естетичний смак оточуючих, - напевно є прихильником хуліганського стилю tweak chic. Це стиль пропонує нам розпрощатися з багатьма непорушними правилами моди.

Італійська мода завжди була авангардною, тому чи варто дивуватися, що tweak chic раз у раз зустрічається в останніх італійських трендах. Краще всього tweak chic відтворений в колекції Dolce & Gabbana. Зухвалі поєднання пальта, сорочки з галстуком і джинсами або светра з костюмом голосно заявляють про намір D&G внести до сталих традицій коректування і бажання освоювати нові території в моді.

Основою стилю tweak chic для D&G стали джинси. Пара джинсів неодмінно має бути в гардеробі будь-якого чоловіка, який хоч би трохи стежить за модою. Врешті-решт, джинси - універсальний одяг, вони поєднуються практично з будь-яким верхом. Наприклад, повсякденні джинси від D&G відмінно поєднуються з довгою діловою сорочкою і блейзером - дещо недбалий, але сповна елегантний ансамбль.

Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода

Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода
Італійська чоловіча мода

Viva, Italia

Новаторська і парадоксальна італійська мода часто прокладає дорогу трендам зі всього світу, тому увага до трендів з Італії дозволить вам дещо випереджати розвиток подій в світі моди. Крім того, італійська мода доступна. Одяг італійських дизайнерів можна знайти в будь-якому великому місті або в інтернеті, так що проблема не в тому, де знайти такий одяг, а в тому, де знайти кошти, аби за нього заплатити. @ed