RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Інтернет магазини дитячого одягу: огляд популярних магазинів

Вибрати якісний і недорогий одяг у наших магазинах досить проблематично. На фірмові речі зазвичай грошей шкода (адже діти так швидко зростають), а на ринках продають щось абсолютно незрозуміле. Але навіть нефірмові товари коштують у нас стільки ж, скільки в Європі беруть за бренд. Що ж робити тим батькам, які хочуть одягати своїх дітей в якісний одяг, але при цьому не витрачати на це всю місячну зарплату? Ідеальний варіант - купувати в європейських і американських інтернет-магазинах . Найцікавіші магазини в плані асортименту і цін представлені в даному огляді.

Dpam

www.dpam.com

Dpam

Асортимент.
Великий французький магазин якісних і недорогих дитячих товарів. Dpam - це не лише віртуальний, але і звичайний магазин. Французький одяг, наприклад, можна придбати в Москві. Але ціни в реальному магазині не порівняти з цінами інтернет-порталу. Особливу увагу потрібно приділити одягу. Якість одягу не поступається Gap, а ціни на порядок нижчі. Для тих, хто не знає французького, є англійська версія сайту.

Ціни.
Плаття - 15-25 євро, брюки - 10 євро, забавні м'які іграшки - 10-20 євро, кофти і футболки - 10-15 євро, піжами і костюмчики для малят від 10 євро. Приємно, що з остаточної вартості віднімають ПДВ (VAT-19,6%), так що можна вибрати ще більше речей.

Оплата і доставка. Оплата картами. Мінімальна вартість доставки 26,9 євро. Залежно від кількості і ваги речей в замовленні, вартість доставки може вирости. Остаточну вартість можна поглянути в корзині. Доставляють Хронопостом (у Росії - Гарантпост) досить оперативно. Гарантпост є кур'єрською службою, тому ліміт по митниці 5 тисяч рублів (вартість доставки входить!). Зате посилку принесе кур'єр прямо додому. Є трекінг-номер.

Служба підтримки.
Європейський сервіс не викликає нарікань.

Підсумок.
У Dpam приходять за якісними і недорогими речами, особливо якщо вони потрібні в найкоротші терміни.

Mothercare

www.mothercare.com

Mothercare

Асортимент.
Англійський магазин дитячих товарів. Тут можна замовити дуже непоганий за якістю одяг. Так само як і Dpam, магазин Mothercare є в Москві, так що можна зайти і поглянути асортимент і якість. Якщо в mothercare.com робити великі замовлення, то виходить набагато вигідніше, ніж купувати в невіртуальному магазині. Окрім дитячих речей, тут є товари для вагітних, а також різні аксесуари і іграшки.

Ціни.
Комплекти на немовлят - від 10 фунтів, плаття - 10-20 фунтів, кофти і футболки від 5 фунтів, ляльки - 10-30 фунтів, моделі - 10-20 фунтів. Для того, щоб повернути ПДВ необхідно написати в службу підтримки. Але при цьому треба мати на увазі, що дитячі речі в більшості своїй не оподатковуються у Великобританії. Проте, за деякі товари VAT (15%) повернути можна. Крім того, можна заощадити за допомогою різних промокодів. Їх треба вводити під час оформлення замовлення.

Оплата і доставка.
На жаль, на даний момент магазин закрив міжнародну доставку. Доставка можлива лише через посередників.

Служба підтримки .
Оперативна служба підтримки. Відповідають на всі питання, причому дуже докладно.

Підсумок.
Чудовий магазин дитячих товарів європейської якості. Навіть з врахуванням доставки виходить вигідніше, чим в звичайному, не он-лайн, магазині Mothercare.

T-а-о

www.t-a-o.com

T-а-о

Асортимент .
Ще один гідний французький магазин дитячих товарів. Хороші тут не лише ціни, але і якість речей. У t-а-про.com непоганий вибір стильного одягу для підлітків і малят. У розділі Ideas for look можна підглянути сформовані комплекти одягу. У дитячій моді теж є свої тенденції, і t-а-про.com кращий порадник в цьому питанні.

Ціни.
Сучасні вбрання для маленьких модників від 3-15 євро, плаття для дівчаток постарші - 10-20 євро, кофти і футболки для хлопчиків - 3,5-10 євро.

Оплата і доставка.
Оплата картами. Відправляють звичайною поштою. Вартість доставки фіксована - 23 євро. Інколи бувають знижки на доставку (промокоды).

Служба підтримки.
Відповідають, хоча і не завжди оперативно. У вихідні не працюють, в період розпродажів чекати відповідь доведеться довго.

Підсумок.
Непогана альтернатива Mothercare і іншим подібним магазинам. Особливо враховуючи вартість доставки, низькі ціни і сучасні стильні моделі. Є як французька, так і англомовна версія сайту.

Сhildrensalon

www.childrensalon.com

Сhildrensalon

Асортимент.
Англійський магазин дизайнерського дитячого одягу. У childrensalon можна придбати модний брендовий (Dior, Armani (Армані) і так далі) одяг за відповідні гроші. Дуже хороший вибір дійсно якісного і оригінального одягу для дітей різного віку.

Ціни. Плаття від 50 до $300, кофти і футболки $100-150, костюми для немовлят - $50-100.

Оплата і доставка.
Оплата картами Visa/MasterCard. Доставляють звичайною поштою, вартість доставки - 7.95. Чекати доведеться достатньо довго, але шкодувати про замовлення точно не доведеться.

Служба підтримки.
Працюють добре.

Підсумок.
За дизайнерськими речами в childrensalon. Ціни не низькі, але прийнятні для брендового одягу.

Hanna Andersson

www.hannaandersson.com

Hanna Andersson

Асортимент.
Дуже популярний магазин дитячих (і не лише) товарів. Американський бренд Ханна Андерсcон відомий у всьому світі. У цьому магазині купують якісний і дуже цікавий одяг та аксесуари. Лише ось зимовий одяг абсолютно не розрахований на наші морози. Але те ж саме можна сказати про більшість європейських і американських марок.

Ціни.
Костюми і піжами для немовлят - від 10 до 50 доларів, плаття - $20-40, кофти для хлопчиків - $ 25-40. Якісні незвичайні м'які іграшки - $10-20,

Оплата і доставка.
Оплата картами (при першому замовленні можуть попросити контактні дані банку). Магазин Ханна Андерссон чомусь дуже боїться висилати замовлення до Росії на суму більше $150 (з доставкою більше $200). Навіть не дивлячись на те, що посилку відправляють звичайною поштою, умовити їх на замовлення більше $150 дуже складно. Якщо не сказати неможливо. При оформленні замовлення можна вибрати експрес-доставку. При звичайній доставці трекінг не дають.

Служба підтримки.
Основна проблема, що виникає при покупці в магазині Ханна Андерсcон, це сума замовлення для Росії. На слізні благання ніяк не реагують, і наполегливо не погоджуються оформляти замовлення на велику суму. Хоча на 10-20 доларів їх все ж можна спробувати умовити. У іншому працюють добре, на всі листи відповідають ввічливо і швидко. За не доставлені речі гроші повертають.

Підсумок.
Магазин для всіх за шанувальників марки Ханна Андерсcон, а також для тих, хто шукає стильний і якісний одяг для своїх дітей.

Eoutlet4u

www.eoutlet4u.com

Асортимент.
У американському інтернет-магазині eoutlet4u можна прикупити одяг відомих брендів з істотними знижками. Речі, які всього пару місяців назад були на прилавках дорогих магазинів, зараз представлені в eoutlet4u. В першу чергу цей магазин буде цікавий прихильникам марок Oshkosh, Carter ' s, Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Nike, Levis. Крім того, тут можна підібрати одяг Hello Kitty, Disney і багатьох інших відомих марок.

Ціни.
Футболки і кофти - 10-25$, костюми для немовлят - 10-20$, плаття - $15-30. У eoutlet4u часто бувають різні акції і знижки, так що економним покупцям обов'язково потрібно стежити за новинками і розсилкою.

Оплата і доставка.
Оплата картами Visa/MasterCard і PayPal. Відправляють USPS. Вартість доставки міняється у міру заповнення корзини, тому її постійно можна контролювати і зупинитися на найоптимальнішому варіанті.

Служба підтримки.
Працює, на питання відповідають.

Підсумок.
Eoutlet4u - це райський куточок для тих, хто хоче одягати своїх дітей у фірмові речі, але при цьому не хоче віддавати за це космічні гроші.

Sоurcе shoppingzone.ru