RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Індійське сарі

Індійське сарі
Індійське сарі

Люди завжди любили перевтілюватися за допомогою одягу. Не дивлячись на метушню міських буднів, і зараз знайдеться немало любителів костюмованих вечірок. Індійське сарі - один з тих містичних костюмів, які зачаровують своєю східною романтикою і сексуальністю.

Звичайно, сучасний одяг куди менш витончений, але залишається немало жінок, які віддають перевагу сарі над брюками. Популярність сарі зростає і в західних країнах, тому аби приміряти на себе образ індійки, тепер зовсім не обов'язково бути родом з Індії. І все-таки для справжніх індійок сарі залишається чимось особливим.

У Індії сарі - не просто вид одягу, а особлива традиція, спосіб життя, що демонструє витонченість індійських жінок. Більшість індійок носять сарі щодня, і цей предмет традиційного одягу відображає не лише вірність традиціям і багату культуру, але і особу жінки, яка носить його. Багато чоловіків знаходять індійок граціозними і спокусливими саме завдяки сарі.

Справжнє індійське сарі - просто довгий шматок тканини (від п'яти до дев'яти метрів), обмотаний довкола жіночого тіла. Сарі обв'язується довкола талії, а один з країв перекидається через плече. Саме ця техніка робить сарі сексуальним: верхня частина оголює вигини жіночого тіла від низу грудної клітки до середини живота. Така блуза відоміша як чолі, але її носить не кожна жінка. Багато хто просто підчіплює більш закриту блузу під сарі, а потім заправляють її в спідницю.

Індійські сарі, які носили древні індійки, приголомшували ще більшою відвертістю. Тоді сарі надівалося на голе тіло, і верхнього чолі просто не було. Звичайно, це далеко не те, що носять сучасні жінки в Індії. Вони носять не лише чолі, але і підчіплюють маленькі кофтини під сарі. Такий одяг на півдні Індії називається павадаі, а на півночі - ленга. Можливо, ці винаходи - ще і дань західній моді, але насправді вони винайдені суспільстом, що забороняє жінкам показувати своє тіло. Древні жінки, навпаки, не вважали красу голого тіла негожою.

Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі

Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі
Індійське сарі

Неважливо, як саме носиться сарі тепер, але одне залишається незмінним: багатство матеріалу, з якого зроблено сарі, відображає достаток його хазяйки. Справжнє сарі може бути як з грубого бавовняного волокна. Бідна жінка, швидше за все, носитиме сарі з грубої тканини, швидше за все бавовни. Багата жінка віддасть перевагу шовку, причому найблискучішому і найніжнішому. Але яким би не був достаток, сарі завжди робилося і робитиметься уручну. Тому що сарі, яких би грошей і часу воно не коштувало, робиться не лише аби прикрити тіло, але і як символ справжньої індійської жінки. @ed