RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Імперія Джорджіо Армані

Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - президент, виконавчий директор і одноосібний акціонер компанії Giorgio Armani S.p.A., одного з найбільших модних Будинків в світі, оборот роздрібних продажів якого налічує більше 4 мільярдів євро. У його компанії працюють 5 тисяч співробітників, він є власником 13 фабрик і 300 бутіків в 39 країнах світу. І складно повірити, що кар'єру дизайнера Армані починав за прилавком в універмазі.

Джорджіо з'явився на світ 11 липня 1934 року у місті Пьяченца, в Італії. Окрім нього, в сім'ї було ще двоє дітей, аби їх прогодувати, батьки багато працювали. У мріях вони бачили дітей шанованими і забезпеченими людьми, а які професії вважаються престижними в провінційному містечку? Після того, як старший син відправився вчитися на адвоката, доля Джорджіо була вирішена - він повинен був стати лікарем. Але після двох років навчання на медичному факультеті престижного університету в Болонье молодій людині стало зрозуміло, що медицина - не його дорога. Бачивши кров, йому ставало погано, а плановий розтин трупа взагалі став сущим кошмаром.

Деякий час Джорджіо пропрацював помічником фотографа, а після цього відправився на термінову службу в армію. Повернувшись, Армані знаходить роботу оформлювача вітрин в магазині La Rinescente (найбільший магазин Мілана), а трохи пізніше він обійняв в цій мережі престижнішу посаду - байера. Нарешті молода людина відчула, що це - його! Все йому подобалося - і покупці, і товари, і його обов'язки...

В Джорджіо було дивне чуття: він розумів, як треба «представити» товар, аби він виглядав в потрібному світлі і залучав максимум уваги. Завдяки цій якості, через деякий час Джорджіо отримав посаду асистента дизайнера в компанії Hitman. Компанія спеціалізувалася на виготовленні чоловічих колекцій одягу для будинку моди Nino Cerruti. Армані пропрацював на ціфй посаді цілих 6 років. Потім ще декілька років він співробітничав з Унгаро і Зенья на умовах фриланса і ... Армані зрозумів, що він готовий до самостійного плавання.

Разом із Серджіо Галеотті, на партнерскій основі, Армані у 1975 році запускає першу чоловічу лінію prt-а-porter, а через рік - колекцію жіночого одягу. І надії перемогли здоровий глузд: заради мрії майбутньому дизайнерові довелося відмовитися від багато чого. Він навіть продав свій автомобіль. Ризик виявився виправданим - колекції мали успіх. І успіх став приголомшуючим, коли Армані «прорвався» до Голлівуду. Фільм «Американський жиголо», де привабливий герой Річарда Гіра носить одяг лише від Армані, став тріумфом ... для дизайнера. Він прокинувся зажаданим і знаменитим. Починається ера одноосібного диктату Армані на килимових доріжках Голлівуду. Серед його прихильників - Мішель Пфайффер, Роберт Де Ніро, Рассел Кроу і багато інших. Визнання було воістину безконечним: Нью-йоркський музей Гуггенхайма до 25-ліття творчої діяльності Армані підготував експозицію його моделей. Армані став єдиним модельєром, чиї роботи демонстрував цей престижний центр сучасного мистецтва.

У восьмидесятих імперія Армані розширюється - нові колекції Armani Jeans і Emporio Armani, з'являються перші жіночі духи у 1982, та чоловічі парфуми два роки поспіль. У 1986 році дизайнер розробляє дизайн телефону Notturno, в 1986 з'являються сонцезахисні окуляри (і стають мегахітом). Деякі новинки відразу ж стають класикою - наприклад, знаменитий жіночий аромат Aqua di Gio, створений в 1995 році.

Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода
Джорджіо Армані - висока мода

А особисте життя короля ... складне і закрите. Колеги по цеху вважають його зарозумілим снобом, сам модельєр посилено підтримує цей імідж. А після того, як в 1982 році портрет Армані з підписом «найвідоміший італійський дизайнер» був поміщений на обкладинку журналу «Тайм» (до нього такій честі удостоювався лише Крістіан Діор) колеги Армані оголосили йому бойкот. Модельєр пирхнув і відмітив, що не звертатиме свою високу увагу на наміри жалюгідних імітаторів... Друзів в Джорджіо Армані немає, приятелів - теж. Сім'я - закрита тема. Недавно дизайнер визнав свою бісексуальність... І що в цей період життя йому більше подобаються чоловіки. Але Армані люблять. І найточніше це кохання виразила прекрасна Софі Лорен: «Я люблю Джорджіо за те, що він завжди точно знає, чого хоче жінка. Коли я надіваю його одяг, я відчуваю себе настільки комфортно, що готова пробачити йому все - і його чоловіків, і навіть те, якщо раптом він вирішить випустити на подіум жінок абсолютно голими».

По матеріалам womenclub.ru