RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Гумові чоботи - правила стилю

гумові чоботи 2011
гумові чоботи 2011

Кожна з нас бажає ходити в зручному, модному і красивому взутті. А осінній і весняний сезони додають до взуття ще одну вимогу - непромокальність. На жаль, останньою якістю може похвалитися не всяка модель, тому що поєднати витонченість жіночого взуття і непромокальність дуже складно.

Але дизайнери придумали вихід, зробивши модними гумові чоботи. Ті самі, які ми використовували хіба що для прогулянок по лісі або на дачі. Виявилось, що задовольнити модний попит дуже легко - потрібно всього лише додати гумовому покриттю чобіт яскравий малюнок. А ось про те як цей малюнок вписати у ваш осінній гардероб - ця стаття.

Перше, на що радять звернути увагу стилісти, це які принти (малюнки) використані у вашому осінньому одязі. Якщо він сам по собі яскравий, то малюнок чобіт краще вибирати строгіший. Якщо ж ваш гардероб однотонний або кольори близькі, ви сповна можете вибрати чоботи з ефектним малюнком.

Гумові чоботи - не той аксесуар, який потрібно «поєднувати». Тобто підбирати сумку до гумових чобіт немає необхідності. Краще візьміть сумку в колір пальта або куртки, а якщо хочете малюнок, то хай він відрізняється від чобіт. Наприклад, якщо на чоботях квіти, на малюнку сумки хай буде строга геометрія.

Якщо ви баєаєте виглядати в чоботях стильно, виберіть стиль міський шик. Це означає, що дощовик або проста куртка будуть недоречними, в них ви будете як «село» в місті. А ось стильний плащ, оригінальна шкіряна куртка, елегантна парасольку зроблять з вас ту саму модницю, якій підвладні будь-які модні стилі.

Які чоботи вибрати - з широкою горловиною або гумкою на халявах. Перший варіант для молоді, яка легко доповнить образ високим гольфом або гетрами. Більш зрілі пані вибирають з гумкою. Крім того, їм рекомендовані чоботи на каблуці - а що, декілька сантиметрів зросту жінці ніколи не заважали.

Важливий момент - розмір. Багато жінок купують чоботи на розмір менше, оскільки їм здається, що вони великі і тому нежіночні. Це помилка, адже в модних гумових чоботях важливий саме контраст. Крім того, менший розмір сприяє втомі і хворобам ніг, плюс такі чоботи можуть елементарно лопнути.

гумові чоботи 2011
гумові чоботи 2011
гумові чоботи 2011

гумові чоботи 2011
гумові чоботи 2011
гумові чоботи 2011

Гумові чоботи добрі лише тоді, коли мають потрібну форму, тому ретельно просушуйте їх після кожного виходу на вулицю. І не ходіть в гумових чоботях в мороз - на жаль, вони не дають тепла, плюс покриття на морозі дуже швидко приходить в непридатність.