RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Головні убори 2011 - виклик класиці

Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011

Модні головні убори для наступного сезону - це виклик класиці і відмова від всіх сталих пріоритетів і стилів. Вітається розкіш фасонів, що явно стає видимою в хутряних шапках і фетрових капелюхах, а також в ексклюзивному декоруванні трикотажних шапочок. На модному п'єдесталі головних уборів красуються капюшони і шкіряні шапки-шлеми, і навіть вітієвато переплетені пов'язки. Здавалося б, класична в'язка, чим вона може здивувати прихильників моди? Але і тут не обійшлося без сюрпризів у вигляді оригінальних беретів і строкатих облягаючих шапочок.

Хутряна розкіш

У даному сезоні дизайнери задають тенденцію широких розкішних моделей з хутра з довгим ворсом. Можна прослідкувати деяку схожість з модою сімдесятих-восьмидесятих років. Головний акцент: хутряні шапки мають бути розкішними і вельми об'ємними (колекції Iceberg, Milly і Thakoon). Оригінальність моделей Milly підкреслюється ще і їх формою, у вигляді шапки-вушанки або берета з бомбоном.

Трикотажні шапочки

У новому сезоні знов увійдуть до моди настільки звичні і популярні трикотажні шапочки. Вони зручні в носці і личать буквально до будь-якого образу. Ганна Сью пропонує вишукані моделі з використанням крупних каменів, брошок і з додаванням пір'я. Декор в оформленні поставлений на перше місце, і, поза сумнівом, він виправдовує покладені на нього очікування. Кольорова палітра в колекції шапочок від Lacoste, вносить яскраві фарби до сірих міських буднів. Трикотажні шапки від Rachel Comey більше нагадують красиво оформлені шарфи з масивними вузлами або крупними кистями.

Стильна в'язка

В'язані шапки рідко є інсайдерами модного сезону. Гармонійне поєднання тепла і практичності - основний козир даних моделей. Колекція в'язаних шапок Kenzo таїть в собі домашній затишок. Об'ємні однотонні моделі спокійних тонів, виділяються крупною декоративною в'язкою. Присутні і облягаючі строкаті шапки в комплекті з довгими шарфами. Vanessa Bruno пропонує фасони в'язаних шапок-шлемів, виконаних в чорному кольорі. Поза сумнівом, прекрасне рішення в холодний вітряний день. Сама чарівність - шапки з колекції Diane von Furstenberg, прикрашені пухнастими об'ємними бомбонами.

Масивні в'язані берети можна побачити в колекціях Diane von Furstenberg і Dsquared2. Ідеальне поєднання тепла і оригінальності в комплекті з довгим, закутуючим шию шарфом.

Справа в капелюсі

У цьому сезоні багато модельєрів віддають перевагу розкішним фетровим капелюхам, як деталі жіночності, яка нині вельми актуальна. Поєднання екстравагантності і гламуру, додає неповторний стиль образу. Valentino пропонує носити капелюхи поверх шарфа або хустки. Будинок Моди Chanel пропонує колекцію вишуканих мініатюрних моделей капелюшків, які викликають деяку ностальгію та розчулення. Чорні капелюхи від Jill Stuart прикрашені тканинними різноколірними бантами як освіжаючими світлими, так і спокійними відтінками темніших тонів.

Капюшони

Можливо під дією тенденцій економічної розсудливості і зважаючи на кризу, багато знаменитих дизайнерів провідних Будинків моди пропонують фасони верхнього одягу з наявністю капюшонів, які зайняли своє почесне місце серед актуальних моделей головних уборів. Економлячи на дорогій хутряній шапці, можна виглядати вельми модно, скориставшись капюшоном. Givenchy і Chanel представляють величезну кількість варіацій подібних фасонів. Переважають широкі моделі з декорованим кантом. Chanel прикрашає кожен капюшон шикарними дорогоцінними брошками з срібла і крупних каменів.

Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011

Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011
Головні убори 2011

Нестандартні моделі головних уборів

Актуальними будуть ідейні варіації головних уборів, головний принцип яких це шокуюча краса у поєднанні з практичністю. Haute Couture пропонує витончені жіночні моделі головних уборів у вигляді пов'язок з блискучих матеріалів, з додаванням пір'я і брошок, в чому явно прослідковуються модні тенденції двадцятих років минулого століття.

Але хітом цього сезону визнані шкіряні шапочки-шлеми, розроблені Будинком моди Hermes. Вони прекрасно виглядають у витонченому експресивному поєднанні з шкіряним верхнім одягом і широкими сонцезахисними окулярами. @ed