RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Етно стиль

Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль

Етно стиль - це ковток свіжого повітря, ін'єкція, що рятує сучасну моду від зайвого блиску. За допомогою етно стилю дизайнерам удається втілювати в життя традиції різних націй, їх прихильність до тих або інших кольорів і фарб. Етно - завжди яскраві і незвичайні вбрання, що підкреслюють особливий смак свого володаря.

Особливості етно стилю

Інша назва етно стилю - фольклорний, або народний. Сказати спасибі за його появу варто хіппі, під знаком яких прошла ціла епоха в моді, коли бунтарі звернулися за ідеями до національних костюмів народів Центральної Америки, Африки, Азії. За ними послідували навіть ті, хто був далекий від філософії хіппі, і із задоволенням стали носити яскраві розписні хустки, індійське сарі і циганські спідниці неймовірних фасонів і кольорів. Любити етно можна вже за одні аксесуари: фенечки з бісеру або плетених ниток, крупні браслети, дерев'яні прикраси, багатоярусні намиста.

З моменту виділення етно стилю в самостійний напрям в моді прошло майже півстоліття, і етно змінився до такої міри, що сьогодні упевнено відчуває себе незалежно від того, що сьогодні диктує мода. Особливо легко знаходять своє втілення народні мотиви в літньому одязі, і чекати, поки дизайнери оголосять сезон індійським або африканським зовсім необов'язково, можна самостійно додати в свій гардероб яскраві хитромудрі елементи, оригінальні узори і строкаті кольори. Багатогранний і багатоликий фольклорний стиль здатний прикрашати будь-який образ, піднімати настрій, підкреслювати відчуття смаку. Напівпрозора туніка або сарафан з східним орнаментом, важкий палантин або квітчаста спідниця латочками перетворять будь-яку дівчину на стильну і вельми оригінальну пані, що відмінно знається на моді.

Етно стиль у високій моді

Дизайнери ніколи не відмовлялися від експериментів, а тому сміливо узяли на озброєння і етно стиль. Вперше випустив колекцію в стилі етно знаменитий Ів Сіна Лоран в шестидесятих роках. Натхнення для своїх моделей він черпав звідусіль: з шовкового Китаю, екзотичного Марокко і навіть селянської Росії. Колекції Kenzo дивним чином показали, що можна уміло поєднувати японські народні мотиви і діловий, спортивний і навіть класичний стилі в одязі. Не нехтував етно мотивами і Жан-Поль-Готье. У 2010 з'явилася нова життєрадісна нотка в стилі етно - колекція Diane von Furstenberg. Струмуючі вечірні сукні, золоті босоніжки, браслети - все це прекрасно личить для прогулянок по місту в теплий день. Не забувають про фольклорні мотиви і Джорджо Армані, Шанель, Оскар де ла Рента.

Стиль етно в різних культурах

Самим екзотичним з етно стилів заслужено вважається африканський. Теплі і приємні кольори, імітація забарвлення шкур тварин, помітні плями прикрашають не лише одяг, але і предмети інтер'єру, маски богів африканських племен. Середземноморський стиль - такий же яскравий, як і природа самого регіону - багато яскравих фарб, квіткових орнаментів, морських відтінків. Багатство фарб: від синьо-зеленуватих до золотистих і коричневих дозволяє створювати яскраві незвичайні вбрання. Єгипет подарував нам ієрогліфи, геометричні орнаменти, напівдорогоцінні камені, використовувані для створення аксесуарів. Марокканський етно стиль є сумішшю північноафриканських і європейських традицій, головні кольори - помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, червоний і синій.

Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль

Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль
Етнічний стиль

З Китаю в моду прийшли зображення драконів і інших божественних істот, з Індії знамените сарі. Національні традиції різних народів знаходять своє втілення і сьогодні. Яскраві оригінальні образи в стилі етно прикрашають вулиці крупних міст. Досить великий попит має незвичайне взуття, одяг, довгі плаття і спідниці, яскраві шорти і сумки, браслети і пояси. Буйство фарб і орнаментів дозволяє додавати будь-якому образу неординарність, самобутність і в той же час особливий шарм. Етно стиль ніколи не перестане бути актуальним і модним, також, як і не перестануть бути популярними яскраві кольори, практичні вбрання, оригінальні прикраси різних народів світу.