RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Escada - розкіш і стрази

Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Кому як не топ-моделям знати, чого хочуть жінки, і чого їм не вистачає на подіумах. А не вистачає їм розкішної елегантності, подібної до вечірніх вбрань голлівудських кіно-див. Саме так в 1979 році розсудили шведська топ-модель і молодий бізнесмен Маргарет і Вольфган Лей. Вони створили бренд Escada, запозичивши назву ірландської породи скакових коней. Спочатку компанія випускала спортивну лінію, потім була запущена лінія жіночого одягу. І те, і інше, виглядало яскраво і сміливо, і незабаром про новий бренд знали всі європейські модниці.

Справжня ж популярність прийшла тоді, коли в платтях Escada почали з'являтися в кадрі світські леви і кумири молоді.

Становлення Escada нагадує дорослішання юної модниці. Спочатку вона годинами крутиться перед дзеркалом і не знає міри у використанні біжутерії. Вона шукає все найяскравіше, і заклик «будь яскравіше!» сприймає буквально. У цей період Escada повсюдно звинувачували в хворобливому потягу до стразів і іншого блиску, якими рябіли всі без виключення вбрання, включаючи спортивну лінію.

Надмірна яскравість ніколи не стане втіленням стилю, до того ж вона серйозно обмежує круг потенційних споживачок, а заразом - круг життєвих ситуацій, в яких такий одяг буде доречний. Одним словом, цей одяг для світських левів і світських прийомів, і розширення асортиментного ряду було просто необхідне.

Епоха сексуальності почалася з приходом нового креативного директора Даміано Бьєллі. Відверті вирізи і провокаційні фасони залучили нових прихильниць, а заразом привнесли в fashion-поток динамічний образ сексуальної стерви, яка своє візьме будь-якими способами, навіть якщо заради бажаного доведеться перевернути землю. Причому бажано, аби цим зайнялися багаточисельні залицяльники. А доки нові образи шукали своє втілення в модному просторі, плаття Escada все частіше з'являлися у фотозвітах з найбільших кінофестивалів.

Останні декілька років Escada сміливо жонглює образами. У колекціях все більше фасонів, що відрізняються дорогою, розкішною елегантністю. Це представники найшикарнішого ешелону класики, який не застаріває і не втомлюється дивувати своєю постійною відповідністю часу. Доказ тому - півтори тисячі бутиків в шістдесяти країнах світу, і лінії жіночого, дитячого, спортивного одягу, а також парфюмерії і аксесуарів.

Сьогодні жінки Escada - само втілення ідеалу XXI століття. Вони красиві, впевнені в собі, багаті та стрункі (одяг Escada дуже вимогливий до фігури). Сьогодні вони бездоганні бізнес-вумен з тигровою хваткою і убивчими шпильками, завтра вони блищать, немов голлівудські зірки на врученні Оскара. Це гідні нащадки Клеопатри, і остання колекція своїми тканинами, намистами і кроєм заявляє про це більш, ніж чітко.

Сьогодні жінки Escada виглядають стримано і розкішно. Вони строгі і вимогливі - до себе і до речей, які їх оточують. І речі вибирають такі, які не дозволять їм розслабитися ні на секунду - спідниці до середини коліна та приталені піджаки, доповнені яскравим поясом, що акцентує увагу на талії. Це силует, який вимагає бездоганної ходи і постави. Напруженність образу додає зачіска, з якими моделі вийшли на подіум - тугі кінські хвости.

Дійсно, єдине, що не може дозволити собі жінка Escada - це розслабитися. Жодного casual, теплих шарфів, глибоких кишень, жодних зручних, стійких каблуків і невибагливих тканин. Розкіш зобов'язала відповідати образу, і поступок дизайнери Escada не роблять нікому.

Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази
Escada - розкіш і стрази

Одним словом, жінка Escada - царствена особа, яка вже давно не потребує самоствердження. Вона впевнена в своїй беззаперечності і могутності, що у випадку з жінками, в принципі, одне і те ж.

Ось тільки сьогоднішній образ - один з декількох, і завтра дизайнери Escada можуть запропонувати нам абсолютно іншу міс Досконалість. Адже любов до стразів жива і невикорінна, і час від часу виявляється навіть в найстрогіших і найреспектабельніших колекціях.

По матеріалам womenclub.ru