RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Емо-стиль - депресивна романтика

стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо

Субкультура емо утворилася приблизно в середині вісімдесятих, і за всі роки існування не зазнала особливих змін в плані іміджу своїх адептів. Емо продовжують украй чутливо відноситися до світу і оточувати себе романтичним ореолом вічно депресивного настрою. Все це знаходить віддзеркалення в образі емо-кідів, хлопчиків і дівчаток, в яких інколи досить складно ідентифікувати статеву приналежність. Ось такі вони, ці дивні емо - яскраві і похмурі, що робить їх впізнанними з першого погляду.

Стиль емо - це віддзеркалення філософії тих хлопчиків і дівчаток, які є прихильниками емо-напряму в музиці. Ці пісні деколи не відрізняються виразною мелодією, тому що на першому плані емоційний надривний вокал. У цьому весь стиль емо - сумбурний і істеричний, похмурий, але виразний. Часто емо-стиль плутають з готичним, проте це в корені невірно, оскільки стримана драматична, швидше «потойбічна» подоба має мало спільного з демонстративністю емо. В емо-стилю є характерна риса - це емоції напоказ, унаслідок чого, власне, культура і отримала свій відмітний статус і ім'я.

Колір емоцій

Як можна продемонструвати навколишньому світу свою тонку гіперчутливу натуру? Ймовірно, краще всього для цього підійде рожевий. Як повідомити всіх про те, що наша дійсність сувора і несправедлива, а життя не приносить радості? Швидше за все, це, звичайно, буде чорний колір. Суміш чорного і рожевого від світлого до насиченого відтінку фуксії - основна відмітна особливість стилю емо. При цьому рожевий ніколи не перекричить по своїй кількості чорний в подобі емо-кіда, з'являючись у великій кількості в аксесуарах і в окремих пасмочках на голові.

Одяг

Одяг, який носять емо, інколи виглядає, ніби «з чужого плеча», оскільки сидить дуже тісно. Брюки - щільні і вузькі, футболки - облягаючі, жакети і куртки ледве-ледве застібаються, насилу змикаючись на грудях. Для емо-стилю характерні тематичні малюнки або написи, які ще більше занурюють в плаксиво-депресивний колір їх імідж. Дівчата носять пишні безформні спідниці з нерівними краями, колготи, гольф, панчохи в поперечну смужку. В цілому стиль емо швидше безстатевий.

Аксесуари

Одяг - це лише перша оболонка, яка виступає не зовсім яскравою ілюстрацією для будь-якого стилю, тим більше, коли ми говоримо про субкультуру. Емо немислимі без прикрас, якими вони усіюють весь свій образ.

Типове взуття емо - це кеди, оскільки з їх допомогою можна знов звернутися до прийнятого забарвлення, де яскравість сусідствує з похмурістю.

Пов'язки на голові, гетри, напульсники неодмінно прикрашають тіло і вони, як правило, яскравого рожевого кольору. Також використовуються гумові браслети на зап'ястях, безліч значків, які можуть кріпитися практично куди завгодно. На грудях у емо-дівчини можуть бути намиста, ланцюжки з талісманами-сердечками.

Сумка-мессенджер (сумка листоноши) - ще одна складова стилю емо.

Зачіски і макіяж

Для шкіри тих, хто прилучився до даного емоційно забарвленого стану, характерна відсутність засмаги. Шкіра біла, губи, ледь позначені рожевою помадою або блиском, основний акцент на очі, які густо підводяться чорним. В макіяжі очей окрім чорного присутні як рожевий, так і інші яскраві кольори, які покликані відтіняти надмірний трагізм.

Зачіска емо - це досить пишна верхівка, довгий асиметричний чубок, який закриває одне око або прикриває майже всю верхню половину обличчя, приховуючи від сторонніх поглядів великі і сумні очі надчутливих емо. Волосся - чорне, пряме, жорстке, з рожевими пасмами або іншими колірними вкрапленнями. Дівчата можуть робити хвостики, прикрашені яскравими шпильками.

стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо
стиль емо

Все міняється

За двадцять з гаком років існування емо як субкультури з власним напрямом в одязі, цей стиль стає вже не настільки безкомпромісним, допускаючи деякі модні варіації. Наприклад, макіяж стає не таким агресивним, а більш натуральнішим, окрім рожевого в гру вступають і інші кольори - синій, зелений, жовтий, фіолетовий. Сам по собі стиль емо є натхненником для дівчат, які навіть не є прихильницями подібної музики і не вважають себе справжніми прибічниками даної субкультури. Емо-стиль сьогодні стає м'якшим, знаходить компромісні форми. Його відмітні особливості - довгий чубок, активний макіяж, сусідство рожевого і чорного - із задоволенням використовуються, наприклад, як основа або складова гламурного або спортивного стилю. @ed