RSS


Категорії статей: Прикраси та дорогоцінності ;

Елітна біжутерія

ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник
ідеальний купальник

Прикраси і аксесуари мають величезний попит не лише серед жінок, але і серед чоловіків. У наш час все більше уваги приділяється зовнішньому вигляду, тому різні доповнення до вбрання досить важливі, аби створити закінчений образ. Якість біжутерії теж незвичайно важлива. Дизайнери приділяють багато уваги і формі, і якості матеріалів, з яких виготовляють авторські прикраси. Так з'являється елітна біжутерія. Багато хто дивується, в чому різниця між звичайною біжутерією і тією, яку прийнято називати елітною? Відповідь, як повелося, проста. Ексклюзивні речі часто виготовляються в єдиному екземплярі, але навіть якщо копій таких речей багато, їм приділяється особлива увага. Відомі марки, такі як Louis Vuitton, Bulgari, Fendi, Hermes випускають розкішні речі, які підкреслюють статус їх власника. Це своєрідний знак якості - кільця, сережки, кольє, браслети і підвіски від цих виробників. Така біжутерія може бути зроблена з найпростіших матеріалів, а бренд вже робить їх видатними.

Матеріали

При створенні елітної біжутерії використовуються лише якісні матеріали, але не дорогоцінні метали і камені. Це бюджетний варіант прикрас для тих, хто не може собі дозволити або просто не любить ювелірні прикраси. Ціна елітної біжутерії часом порівнянна ціною на хороші ювелірні прикраси, що доводить їх якість.

При створенні прикрас використовують різні метали, шкіру, кришталь, стрази, деякі тканини, рідкісні породи дерева. Як прикраса виробу може бути використана позолота.

Модна форма

Плюси елітної біжутерії в тому, що її можна міняти досить часто відповідно до змін моди, це буде не так відчутно, як при "оновленні" ювелірних виробів. Мода на біжутерію існує, вона міняється щороку, кожен сезон. У кожного виробника є свої відмінні риси.

Наприклад, Bulgari, віддають перевагу масивним прикрасам, будь то кільця, сережки або браслети. Це відмінна риса марки, як і поєднання масивності з тонкими прямими лініями.

Chopard пропонує елітну біжутерію, створену за всіма законами класики, - тут лише строгі лінії, немає нічого експресивного і зухвалого. Це респектабельні вироби для тих, хто віддає перевагу консервативному стилю.

Chanel же дуже багатогранна. Часом відрізнити виріб цієї марки від іншого можна лише, завдяки фірмовому знаку, оскільки при створенні біжутерії, дизайнери цієї фірми не дотримуються якогось одного стилю. Всі вироби Chanel відрізняє витонченість, смак і розкіш, яка проявляється навіть в найпростішому виробі. Саме Chanel дозволяє купити кільце з величезним діамантом або ж розкішні сережки, зроблені з пластика. Вибрати можна і за смаком, і по кишені.

Де купити?

Не дивлячись на те, що навіть елітна біжутерія сповна доступна, на ринку існує безліч підробок, ще дешевших, але менш якісніших. Щоб бути впевненим в тому, що ви купуєте оригінал, потрібно знати, як правильно робити покупку.

Перший і найнадійніший спосіб придбати елітну біжутерію - зайти у фірмовий магазин тієї марки, яка вас цікавить. Якщо ви вважаєте за краще замовляти вироби через інтернет, то високий ризик придбати підробку. Гарантію якості і достовірності можуть дати лише офіційні представники тієї або іншої марки.

Елітна біжутерія - це прекрасний вибір для тих, хто любить стиль і хоче слідувати моді. Висока якість виконання, фірмовий стиль, який властивий тому або іншому дизайнерові, допоможуть виглядати на належному рівні, при цьому такі покупки не дуже вдарять по кишені. До того ж, носити дорогі ювелірні прикраси вдень вважається вульгарністю, а біжутерія прекрасно замінить дорогоцінні метали і камені. І саме біжутерія дозволяє вибрати вироби різних стилів, тоді як ювелірні прикраси часто здаються обмеженими, зробленими, не виходячи з обридлих рамок. Елітна біжутерія - хороше рішення для тих, хто хоче мінятися, але цінує розкіш і традиції відомих марок. @ed