RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Елегантний одяг для повних

одяг для повних
одяг для повних

На щастя, сьогодні жінки з нестандартною фігурою без проблем можуть знайти красивий, стильний і елегантний одяг. Повні пані можуть вибирати з безлічі варіантів - основний гардероб, брюки, футболки, спідниці і плаття, і навіть спортивний одяг для повних є в асортименті більшості магазинів жіночого одягу.

Всім відомо, що жінки мають звичку витрачати багато часу і грошей на шопінг. Не буде перебільшенням сказати, що шопінг і вибір вбрання по останньому слову моди є атрибутом справжньої жінки. Інакше кажучи, жінки приділяють значно більше уваги своєму зовнішньому вигляду, чим чоловіки, тому їх гардероб завжди ломиться від одягу. Проте для деяких жінок природне прагнення добре виглядати може стати причиною емоційної фрустрації, коли похід по магазинах замість цікавої пригоди перетворюється на справжні тортури. Ця ситуація особливо знайома жінкам з нестандартною фігурою і надлишковою вагою.

Хороша новина в тому, що тепер повні жінки без зусиль знайдуть одяг будь-якого розміру і фасону. Більшість виробників і продавців жіночого одягу врахували це упущення і вирішили виправити його, тому сьогодні недоліку в одязі для повних немає. Крім того, одяг для повних можна замовити в інтернет-магазинах, наприклад, в blastbodywear.com.au. У асортименті таких магазинів можна знайти все - від основних предметів одягу і футболок, до модних брюк і курток. Асортимент магазинів для жінок з нестандартною фігурою постійно поповнюється, тому рекомендуємо періодично заглядати на сайти, аби не пропустити цікаві новинки.

Зрозуміло, при такому багатстві вибору легко розгубитися. Тому перш ніж приступати до пошуку одягу, бажано взнати, який фасон і крій найбільш личить для повних жінок, приховує недоліки фігури і підкреслює природжену елегантність. Перш за все, слід визначити тип фігури і проблемні зони, які потрібно приховати в першу чергу. Золоте правило - завжди вибирайте довгий верх, оскільки він ховає не лише сідниці, але і живіт, і стегна.

Рекомендується також купувати однотонний одяг, оскільки в ньому фігура виглядає стрункішою. Але однотонний - ще не обов'язково чорний. Безперечно, чорний зорово робить стрункішою, але не варто надмірно захоплюватися цим кольором. Навіть чорний, як і будь-який інший одяг, повинен, перш за все, добре сидіти, адже тісне вбрання сковує рухи, а дуже вільний перетворить вас на безформну масу. Незалежно від статури, вибирайте одяг, в якому комфортно себе відчуваєте. Секрет бездоганного стилю, у тому числі стилю повних жінок, в тому, аби вибирати одяг, що підкреслює переваги фігури і приховує недоліки.

одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних одяг для повних

Ще одна глобальна проблема, з якою стикалися повні жінки у минулому, - відсутність зручного і стильного спортивного одягу. Для занять будь-якими видами спорту - бігу підтюпцем, лижним і велосипедним спортом - жінки з нестандартною фігурою були вимушені вибирати що завгодно, окрім спортивного одягу, оскільки спортивні костюми великих розмірів просто не випускали. На щастя, сьогодні все більше і більше виробників спортивного одягу обслуговують цей сектор покупців і випускають цілі колекції одягу для повних жінок. @ed

По матеріалам interlinks.ru