RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Джинсові куртки - деним знову в моді

Джинсові куртки
Джинсові куртки

Ще декілька сезонів назад джинсовий одяг в гардеробі сучасних модниць обмежувався декількома парами джинсів, а дизайнерські вишукування у вигляді «подвійного» або навіть «потрійних» денима вважалися явним несмаком. Проте весняні подіуми продемонстрували, що деним знову в моді - більш, ніж коли б те не було. Багаточисельні модні дизайнери зі світовою популярністю не лише випускають повноцінні колекції джинсового одягу в співпраці з найбільшими брендами денима, але і демонструють на подіумі виключно стильні варіанти джинсового одягу - і, зокрема, джинсових курток.

Мілітарі-стиль

Своїм поверненням в моду джинсові куртки якоюсь мірою зобов'язані французькому будинку Balmain. До недавніх пір деним в колекціях бренду обмежувався екстравагантно дорогими рваними джинсами, розшитими кристалами Swarovski. Проте не далі як минулого літа Крістоф Декарнін з тріумфом повернув в моду стиль мілітарі - а разом з ним і низку виключно модних джинсових курток, які завдяки особливому крою і декоративним «еполетам» нагадують військовий мундир. Стиль мілітарі у поєднанні з демократичністю денима виявився ключем до успіху: джинсові куртки в стилі мілітарі від Balmain приміряли багаточисельні голлівудські модниці, від Ріанни до Бейонсе.

Узявши приклад з Balmain, джинсові куртки в стилі мілітарі взялися створювати і бренди куди більш практичні: H&M, Topshop та безліч компаній, що випускають джинсовий одяг. Так, наприклад, у весінньо-літній колекції британського модного бренду Twenty8Twelve дизайнери зуміли з'єднати актуальний деним з не менш популярним стилем мілітарі, представивши серію джинсових курток зі світлого денима з рукавами характерного «маскувального» забарвлення. Завдяки такому оригінальному колірному вирішенню «потрійний» деним в колекції Twenty8Twelve - вузькі джинси, джинсова сорочка і куртка - виглядає цілком природно і виключно стильно.

Джинсова куртка у весняному гардеробі

Судячи по останніх колекціях, дизайнери відвели джинсовій куртці статус предмету одягу, що допустимий в будь-якому сезоні: джинсові куртки однаково успішно поєднуються в дизайнерських колекціях як з літніми платтями, так і з щільними осінніми брюками. Джинсові куртки вписалися у весінньо-літній гардероб досить успішно: у наступному сезоні модні дизайнери пропонують поєднувати деним з типово літніми тканинами від ніжного шифону і органзи до ніжної бавовни.

Так, наприклад, дизайнерський дует DSquared2 продемонстрував на подіумі дивно стильне поєднання укорочених джинсових курток із загорненими рукавами і спокусливих міні-платтів. А модний бренд Dolce & Gabbana свою колекцію D&G побудував на образах сучасних дівчат-«ковбоїв» - джинсові куртки, що доповнюють джинсові ж шорти, короткі спідниці з кокетливими рюшами, класичні витерті джинси. Родзинкою «джинсового» стилю Dolce & Gabbana стало поєднання принципово різних текстур: джинсові куртки з м'якої тканини успішно поєднуються з шкіряними шортами і пишними багатошаровими спідницями з мережива і тюль.

Джинсові куртки

Джинсові куртки

Джинсові куртки
Джинсові куртки

Одним з найвідданіших прихильників денима разом з Dolce & Gabbana у весінньо-літньому сезоні виявився американський модний бренд Ralph Lauren. Класичні джинсові куртки з темного денима з ефектом нарочитої витертості в колекції Ralph Lauren успішно поєднуються з практично будь-якими предметами гардероба: весняними платтями з дрібним квітковим узором, формальними сорочками, укороченими вільними джинсами, формуючи не лише стильні casual-ансамбли, але і основу трішки провокаційного ділового гардероба.

У колекції молодіжного американського бренду William Rast сезону весна-літо 2010 джинсовим курткам відведене почесне головне місце. Будучи безперечною «уніформою» молоді, джинсові куртки зусиллями дизайнерів William Rast нагадують демократичний і трохи бунтарський стиль початку дев'яностих завдяки вільному, трішки мішкуватому крою і загорненим рукавам. Фактично вся колекція William Rast побудована на стильних варіаціях «подвійного денима» - джинсові куртки у поєднанні з вузькими джинсами і наипростішими топами, яким відведена роль своєрідної «бази».