RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Джинсова спідниця - найжіночніший деним

Джинсова спідниця
Джинсова спідниця
Джинсова спідниця

Джинсова спідниця - ще одна вічна класика як і все, до чого має відношення багатоликий деним. У нас є джинси та куртки з денима, які за роки свого існування в гардеробі жителів всієї планети несильно міняли свою подобу.

Але спідниця з денима, схоже, не прагне попасти в цей список, тому що свій вигляд вона міняє регулярно, дозволяючи собі рік від року дуже багато і в довжині, і в оформленні, і в кольорі. Завдяки такій здібності до зовнішніх трансформацій джинсова спідниця стає придатною для різних стилів і віку.

Прекрасна і небезпечна

Джинсова спідниця увійшла до моди в 70-х роках ХХ століття, але з'явилася як окремий клас ще в 60-х. Деним був невід'ємною частиною образу хіппі, і коли джинси зношувалися, «діти квітів» давали їм нове життя за допомогою трансформації в спідниці. У 80-90-і роки джинсові спідниці стали носити у всьому світі як предмет неформального гардероба. Тоді спідниці не спускалися нижче за коліно, були в основному прямої форми. Були і міні-варіанти, які дуже популярні на дискотеках в комбінації з ременем з пряжкою. Звичайно, спідниці не могли уникнути поголовної моди на «варений» деним, тому такі моделі різної довжини були невимовно популярними у всіх, точно так як і модні, майже дочиста витерті на стегнах спідниці.

Якщо сьогодні жінка вирішила придбати для себе спідницю з денима, вона повинна керуватися декількома критеріями. Її форма повинна личити фігурі, інакше образ буде безнадійно зіпсованим. Деним, навіть якщо він тонкий - тканина досить щільна, ви не отримаєте струмуючої спідниці, яка прикриє зайві округлості. Джинсова спідниця не знає такої форми як «балон», тому вам не удасться скористатися її перевагами. Спідниця з денима практично завжди щільно сидітиме на сідницях, а це привід задуматися про те, чи хочете ви їх підкреслювати. Якщо зважені всі «за і проти», пора приступати до вибору спідниці.

Формоутворення

Джинсова міні-спідниця напевно ніколи не втратить своєї популярності, тому що вона супроводжує молодіжну моду багато років поспіль. Пряма форма або трохи розширена трапеція, прикрашена яскравим ременем з виразною пряжкою, - неодмінний атрибут нічних дискотек.

А ось багатоярусна пишна міні-спідниця з денима вже не така актуальна. По-перше, вона може надіватися лише на дуже вузькі стегна, і до того ж її гостромодний дизайн швидко себе вичерпав. Матеріал вона віддала лаконічнішому міні, а форму залишила спідницям з іншої тканини, де квітковий малюнок здається доречнішим для такого дизайну.

Джинсове міні добре поєднується як з напівпрозорими шифоновими топами з довгими рукавами, так і із строгішими сорочками, і, безумовно, з майками, футболками. Згладять дуже відвертий образ балетки або спортивне взуття, але ні в якому разі не туфлі на шпильках.

Спускаємося нижче до коліна і знаходимо стару-добру форму «олівець» з денима. Така спідниця може поєднуватися з білою сорочкою, малюючи стильний цікавий, одночасно вільний і строгий образ. У повсякденному житті джинсову спідницю-олівець краще носити з однотонним верхом, оскільки низ і так буде самодостатнім. Також спідниця-олівець вимагає класичних туфель-човників з не дуже високим каблуком.

Джинсова спідниця
Джинсова спідниця
Джинсова спідниця

Джинсова спідниця
Джинсова спідниця
Джинсова спідниця

Останнім часом все частіше можна побачити довгу джинсову спідницю, як пряму, так і годе. Остання приймає більш витіюваті форми, дозволяючи собі бути більш менш пишною в нижній частині. При виборі спідниці-годе з денима важливо не порушувати пропорції, тому краще об'єм залишити внизу, а верх зробити делікатнішим, лаконічнішим і по дизайну, і по крою, і за кольором, прагнучи до однотонності. Взуття до спідниці-годе личить вишукане, класичне, не кричуще.

Деним - досить виразна тканина, особливо якщо йдеться не про класику кольору індиго або сіро-синій, а інші модні його варіації. З прикрасою спідниці з джинсової тканини дуже легко перестаратися, і тому тут працюватиме закон «менше - краще». @ed