RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Джинси 2011 - мода для весни і літа

джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011

Який одяг ніколи не вийде з моди? Звичайно, будь-яким речам можна знайти заміну, але навіть якщо всі журнали стверджуватимуть, що зараз це не модно, і носити джинси - ознака поганого смаку, ви все одно їм не повірите. Чи не так? Джинси і джинсовий одяг з моди не вийдуть ніколи, в цьому можна і не сумніватися. З часів Лівайса (18 ст.) цей одяг є найзажаданішим і, швидше за все, не покине десятку найпопулярніших речей ще дуже багато років. Джинси були придумані, як робочий одяг для простолюдинів, а зараз в гардеробі у кожної жінки обов'язково є хоч би одна пара цього зручного і практичного винаходу.

Модні і якісні джинси - ознака доброго смаку, але всім відомо, що при виборі потрібно звертати увагу не на відому марку, а, перш за все, на те, як вони сидять. Саме тому вибір цей ще більш ускладнюється, адже вузькі джинси все ще в моді і не здають свої позиції ось вже декілька сезонів поспіль. Вибираючи джинси, доведеться переміряти цілую купу одягу, адже навіть десять пар джинсів одного і того ж розміру і крою на фігурі сидітимуть абсолютно по-різному, бо двох однакових в природі просто не існує. В новому сезоні весна-літо 2011(ура!) в моду повертаються джинси у стилі 70-х років.

Отже широкі джинси і джинси-кльош, а саме такі джинси носили наші батьки і бабусі у той час, повернулися знов на радість багатьом модницям. Можна вибирати яскраві, прямо таки кричущі кольори - сонячний жовтий, яскраво-зелений або навіть червоний. Якщо до душі щось спокійніше - класичний темний деним буде в самий раз.

Модні джинси 2011 - це також стильні укорочені моделі. Однією з прогресуючих тенденцій минулого року були широкі джинси з підвернутими штанинами. У новому сезоні актуальні вузькі джинси з підвернутим низом. Ефект недбалості формує стиль!
Також в моді джинси зі всілякими принтами і малюнками.

Що стосується джинс у ретро-стилі, дизайнери пропонують носити такі джинси як це робили в тих самих сімдесятих: зробити акцент на найвужчому місці талії, що дозволить зорово подовжити ноги і додати фігурі своєрідну ніжність. Не варто забувати і про високі каблуки, адже чим вони вищі, тим стрункішими здаються ноги.

Пояс брюк практично в кожній модній моделі стає дуже широким, імітуючи корсет, такий незвичайний крій дозволяє приховати дрібні недоліки фігури, проте, і тут не все так просто. Вочевидь, що джинси із завищеною талією личать лише струнким дівчатам, а ось тим, чия фігура далека від досконалості краще вибирати широкі джинси, що розширюються донизу. Такий крій створить ефект вужчої талії, ніж є насправді.

Яскраві кольори практично виключили потребу в обробці, але якщо хочеться чогось особливого, то потрібно взяти в руки голку і пригадати шкільні уроки праці - в моді тамбурний шов, що контрастує з основним кольором брюк. Можна узяти кольорову вірьовку або нитки муліне, зробити кольорові стьобання уздовж бічного шва або вишити кишені. Це стиль ретро, тому можна пригадати старе і перетворити його на чудове і модне нове.

джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011
джинси 2011

З чим носити джинси в 2011 році? Можна не бігати по магазинах у пошуках чогось нового, а залізти в шафу до свого бойфренда або брата, вибрати яку-небудь майку або сорочку. Кращий варіант - підберіть до джинсів в магазині що-небудь в чоловічому стилі. Із літніми джинсовими міні-шортами такі речі добре поєднюватимуться, також можна старі сорочки прикрасити так само, як і самі джинси, ручною вишивкою або аплікацією в стилі печворк. @ed