RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Джемпер для ділового чоловіка

Джемпер чоловічий
Джемпер чоловічий
Джемпер чоловічий
Джемпер чоловічий

Без трикотажу не обходиться повсякденний гардероб будь-якої людини, і первинна вимога до нього - це тепло, зігріваюча функція, та ненав'язливо-домашній імідж. Светри, жилети, кардігани зовсім не асоціюються з діловим стилем, проте, останнім часом трикотажний одяг дозволяє собі проникнути в офісні джунглі. Хтось це схвалює, інші говорять про повну недоречність як для жінки, так і для чоловіка надівати навіть простій нехитрий джемпер на роботу.

У дресс-коді багатьох компаній прописана заборона на заміну ділового костюма на трикотажний верх, який, нібито, вносить смуту у імідж людини, якій по інструкції необхідно думати про справу, а не ніжитися в обіймах кашеміру. Вважається, що чим вільніші рамки при підборі свого ділового гардероба, тим менше співробітник думатиме про справу. На роботі не повинно бути зручно, - скажуть суворі начальники в брюках з гострими стрілками. Проте, трикотажний верх знаходить лазівки і виявляється, врешті-решт, як на жінках, так і на чоловіках, яким вдається поєднувати ділову хватку, не виснажуючи себе при цьому задушливим галстуком.

Жіночий діловий гардероб дозволяє значно більше різноманітності, чим чоловічий. Для чоловіка єдиним відступом від традиційного набору костюм-сорочка-галстук може бути лише заміна сорочки на джемпер, до якого при цьому пред'являються певні вимоги. Якщо чоловік дозволяє собі надівати джемпер в офіс, йому необхідно пам'ятати про те, що ця іміджева вільність вже є досить помітною, а тому варто бути дуже акуратним, вибираючи собі джемпер, який він збирається втиснути в рамки ділового стилю.

Спочатку треба відмести всі неприйнятні для такої речі варіанти, які відовлікатимуть колег, партнерів і дозволятимуть відчувати себе на робочому місці як вдома, де думки і розмови про роботу у багатьох під забороною. У розряд недоречних для чоловіка входить джемпер з товстого трикотажу, крупної в'язки, тим більше з об'ємними узорами, з коміром який закриває шию. Такі моделі доречні для лижної прогулянки або вечірніх посиденьок взимку у каміна. Навіть якщо джемпер з правильного тонкого трикотажу, він не має бути дуже широким і бовтатися на фігурі. Діловий джемпер не повинен бути кричущим. Якщо чоловік надіває його в офіс, він повинен якщо не маскувати його всіма силами, то намагатися не акцентувати на нім увагу. Комфорт і тепло, які дарує джемпер на роботі, повинні повністю поєднуватися з аскетизмом його дизайну і кольору.

Для невеликого відступу від дресс-кода краще надівати джемпер в ансамблі із звичним строгим костюмом. Колір джемпера бажано темний-синій, зелений, сірий, гармонія з іншими деталями - туфлями або костюмом дуже бажана. Світлий джемпер інколи дуже личить до світлого костюма: блакитний - до антрацитного, молочний - до ясно-бежевого.

Джемпер не має коміра, і тому варто зі всією серйозністю віднестися до сорочки під ним, і у тому числі, до її відсутності. Виріз джемпера - не сильно глибокий, може бути як круглим, так і V-подібним. Якщо він не доходить до шиї, потрібна сорочка, стоячий комірець якої виглядатиме з-під нього, як і краєчки манжет з-під рукавів. Якщо виріз підходить до шиї, тоді можна обійтися без сорочки, але піджак тоді обов'язковий. В тому випадку, якщо дресс-код не забороняє носіння одного джемпера, тоді слід обов'язково поєднувати його з сорочкою і колір вибирати темний - тоді немає ризку дуже одомашнити свій діловий стиль.

Джемпер в діловому середовищі досі все ще вважається сміливим вибором, але упевнено завойовує собі місце в діловому гардеробі чоловіка. Інколи він за службовим обов'язком не зобов'язаний носити традиційний комплект (менеджер середньої руки) або обставини вимушують переглянути його, наприклад, якщо температура в приміщенні не дуже висока - трапляється і таке в житті ділової людини.

Ділова мода як і будь-яка інша піддається трансформаціям, і джемпер можливо незабаром безсоромно замінить хрусткі сорочки, при цьому не порушуючи робочої обстановки і не дратуючи погляди оточуючих, тому що всупереч розхожій думці, на роботі все-таки повинно бути зручно.@ed