RSS


Категорії статей: Жіночий одяг ;

Дублянки - теплий одяг для холодів

Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг

Дублянка - це верхній одяг з овчини, яка носиться хутром всередину на відміну від шубки. Але дублянка шубі ні в чому не поступається, існуючи поряд з нею в зимовому гардеробі жінок всього світу. Якщо шуба - це демонстрація розкоші, то дублянка, якщо вона сучасна, правильно підібрана і добре сидить на фігурі - демонстрація стилю, смаку, і того ж свідчить, що жінка стежить за модними трендами, які для дублянки міняються щороку.

Історики моди вважають, що дублянка - це річ споконвічно славянського походження. У Санкт-петербурзькому Ермітажі є предмет одягу, дуже схожий на дублянку, ту, яку ми знаємо сьогодні, і історики хором заявляють, що цьому виробу не менше 2000 років. XVIII і XIX століття пройшли під знаком шуб і дублянок - ті та інші, правда, були доступні або заможним селянським сім'ям, або представникам дворянських кровей. Мода на дублянки була дещо стрибкоподібною - вона то з'являлася на чоловіках і жінках, то зникала посеред пухнастого хутра шикарних шуб. Останній такий великий наплив дублянок був ближче до кінця 90-х, коли мода на верхній одяг з дублянок стала такою всеосяжною, що носити стали навіть страшнуваті синтетичні підробки під натуральні вироби. В наші дні, коли дублянка стала обов'язковим і улюбленим одягом осінньо-зимового сезону, вимоги до неї зросли, і ми, нарешті зрозуміли, що якщо і носити дублянку, то неодмінно високоякісну і таку що, прекрасно відповідає за кольором і по фігурі. Сьогодні в нашому розпорядженні є моделі будь-якого кольору і довжини, з декоративними прикрасами або без них, з коротким або довгим хутром, з бархатистою або лакованою глянсовою поверхнею.

У такій різноманітності, що сильно віддаляє нас від часів тотального дефіциту, неважко і загубитися, проте при покупці дублянки увагу потрібно звертати не лише на її дизайн, але і на якість.

Понюхайте дублянку: якщо вона має виражений запах хорошої шкіри, то річ якісна. «Старий» або просто неприємний запах із сторонніми вкрапленнями вкаже, що річ зберігалася в несприятливих для неї умовах або шкірка спочатку піддавалася неналежній обробці.

В якісної дублянки шкірка однорідна за кольором і товщиною. Якщо виробник намагається економити і хитрувати, ви можете відмітити це по вставках різного кольору, товщини і фактури.

Хутро хорошої дублянки має розкішний натуральний блиск, воно приємне на дотик, не має жирного нальоту, запаху фарби і неоднорідного кольору. Якщо ви натиснете на волосок нігтем і він тут же відламається - дублянка не прослужить довго.

При покупці дублянки зверніть увагу на сезон, для якого ви її купуєте або умови, при яких збираєтесь її носити. Якщо ви хочете, аби вона витримала натиск водної стихії, тоді вам потрібна дублянка з лаковою поверхнею. Догляд за нею легший, та і прослужити вона може довше. Зовні дублянка нагадує шкіряну куртку. Дуже хороша така дублянка в короткому варіанті, але в такому разі не варто комбінувати її з чобітьми з лакованої шкіри. Така дублянка притягує увагу своїм глянсовим блиском, тому хутро для коміра варто вибирати коротко стрижене або не дуже об'ємне і пухнасте.

Якщо ваш вибір - класична бархатиста поверхня дублянки, то можете не соромитися при підборі хутряного обрамлення: песець, чорнобурка, руда лисиця, нірка, бобер, куниця. Такі дублянки відмінно личать для морозної зими для носіння разом із зручними "уггами".

Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг

Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг
Дублянки - зимовий одяг

Найактуальніші дублянки показала цього року Донна Каран: її моделі мають хутряний комір-хомут (наймодніша сьогодні форма горловини), оформлені хутром рукави за типом муфти і ремінь (не просто пояс!) з виразною пряжкою як головний аксесуар.

Ви можете вибирати дублянку будь-якого кольору, але шкірка її не повинна контрастувати з кольором хутра. Хутро краще вибирати благородне, як коротко стрижене, так і з довгим ворсом. Основне правило для сучасної дублянки - ідеальна посадка на фігурі, тому що дублянка зими 2010-2011- дуже жіночна деталь одягу. @ed