RSS


Категорії статей: Модні бренди ;

Dsquared2 - стиль в квадраті

Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг

Коли у засновників бренду Dsquared2 братів Діна і Дена Катенов запитують, як їм вдалося заручитися підтримкою настільки феноменального везіння, вони відповідають, що потрібно працювати двадцять чотири години, день і ніч генерувати ідеї і з дійшлістю занудного професора готувати кожен проект. І тоді поталанить. Абсолютно точно. З гарантією 100%. Все почалося тоді, коли після школи канадці з італійським корінням брати-двійняшки Дінів і Ден Катени поступили на шеститижневі літні курси Парсоновської школи дизайну в Нью-Йорку. Ці півтора місяці остаточно переконали їх у виборі подальшої життєвої дороги, і, повернувшись до Канади, вони шість років пропрацювали дизайнерами.

Ось тільки епіцентр моди знаходився явно не в Канаді. Як будь-якого початкуючого дизайнера, їх вабила Європа - хтось мріяв про Париж, хтось не бачив себе ніде, окрім як в еклектичному Лондоні, а брати Катени вибрали Італію. Проте, рідким щасливцям вдається отримати хорошу роботу в модному бізнесі прямо з порогу. Брати ходили з портфолио по всіх модних будинках, але ніде не отримали навіть натяку на можливу співпрацю.

Вони влаштувалися в компанію, яка займалася обслуговуванням вечірок, а ночами малювали ескізи і намагалися зрозуміти, що унікального і по-справжньому нового вони можуть запропонувати цьому вимогливому місту. У 1991 році напрям був вибраний, і брати Катени створили 35 предметів чоловічого гардероба, з якими відправилися на паризьку модну виставку.

Це був грандіозний спектакль: нікому не відомі дизайнери вклали останні гроші в оформлення своєї експозиції і, імітуючи акул модного бізнесу, з найсерйознішим виглядом приймали фальшиві замовлення, які на їх прохання робили друзі. Проте, і колекція була хороша, і спектакль був поставлений в кращих традиціях шоу-бізнесу. За підсумками виставки можна було констатувати, що затія удалася - брати, які приїхали до Парижа на останні гроші, отримали замовлення на загальну суму в півмільйона доларів.

Втім, про везіння дизайнерів запитують невипадково. Наприклад, їм фантастично поталанило тоді, коли Мадонна побачила на одному із знайомих приголомшливі ковбойські джинси Dsquared2 і, не втрачаючи часу, зробила у них декілька крупних замовлень. А потім брати створили півтори сотні костюмів для турне Drowned World Tour 2001. Пригадайте ці чорно-білі і червоно-чорні картаті спідниці, різномасті джинси з низькою талією, які услід за Мадонною почав носити весь світ, короткі шкіряні курточки, прості, але неймовірно сексуальні топи і сорочки, а також ковбойські капелюхи, - червоні, жовті, блакитні. Одному з найвдаліших своїх образів Мадонна зобов'язана канадцям з американською освітою і італійським смаком.

В Dsquared2 якось особливо добре виходить створювати стиль зірок. Вони розробили цілі гардероби для Кристини Агилери, Джіанни Нанніні, Лаури Паусині, Рікки Мартіна, Роббі Уїльямса і багато інших.

Насамперед Dsquared2 - це одяг не для подіумів, а для життя. У ньому потрібно не виходити в світ раз в декілька місяців, а жити і займатися творчістю. Яскравий тому доказ - колекція Осінь 2009. Моделі виходили на подіум із стаканчиками латте і мокаччино з Starbucks і нагадували чи то дівчаток-підлітків, чи то недбало-стильних топ-моделей, що забігли за кавою перед черговим показом. Великі шкіряні сумки, куртки, зав'язані на поясі чорного плаття-максі, шкіряна куртка поверх струмуючого плаття, джинсове міні, шорти, бриджі, зручні піджаки, довгі шарфи, бейсболки, берети і неодмінні крупні сонцезахисні окуляри. "Осінь" у великому місті обіцяє бути динамічною і креативною, головне - не зупинятися і не відволікатися на моду. Мода сама вас наздожене, мода сама перетворюватиметься під ваш настрій та вподобання.

Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг

Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг
Dsquared2 - одяг

Недивно, що і список винагород Дінів і Ден Катени мають пристойний. Першою стала «La Kore» - найпрестижніша винагорода італійської модної індустрії, потім звання «найкреативнішої дизайнерської команди» від GQ, але все це не йде ні в яке порівняння із знаменитою «Золотою голкою», яка звільнила для Dsquared2 місце на модному Олімпі.