RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Довгі вечірні плаття осінь-зима 2014-2015

Літо пролітає швидко, а розкішні вечірні плаття з струмуючої, прозорої або просто легкої тканини хотілося б надіти ще і ще раз. Не засмучуйтеся, адже є у вашому житті безліч цікавих урочистих випадків, де ці тканини будуть вельми до місця. Легка тканина дозволить нам насолоджуватися спогадами про літо, про романтичні теплі вечори на морському узбережжі.

Довге вечірнє плаття з прекрасної тканини дозволить нам не просто жити спогадами, але відчувати радість сьогоднішнього дня, сьогоднішніх романтичних вечорів і зустрічей. Воно час від часу повертатиме нас в світ виблискуючих фарб і ефемерних тканин. Не станемо перераховувати, куди надіти довге вечірнє плаття, це дещо інша тема. Давайте зараз поглянемо, які фасони пропонують нам дизайнери на осінь-зиму 2014-2015.

У моделях нового сезону осінь-зима 2014-2015 постійно мелькає блиск тканин металевих відтінків, атлас, шовк, шифон, мережива. Саме ці тканини здатні повернути нам світ фарб, залишених влітку. А дощ з бісеру або пайеток виблискує і зачаровує, зве і вабить. Плісировка на м'яких легких тканинах нагадує нам кращі моделі з шедеврів мадам Гре і Маріано Фортуні. Глибокі розрізи і декольте створюють ауру чуттєвості і еротики.

Довгі  вечірні плаття осінь-зима 2014-2015

Elie Saab, Blumarine

Довгі  вечірні плаття осінь-зима 2014-2015

Довгі вечірні плаття - фото зверху Blumarine, Elie Saab, Blugirl, Фото знизу Sophie Theallet і Luisa Beccaria

Довгі  вечірні плаття осінь-зима 2014-2015

Модні довгі вечірні плаття осінь-зима 2014-2015

Тонкий прозорий шифон розвівається то у вихорі вальсу кольорів, то у фантастичних принтах Emilio Pucci, то у воланах Oscar de la Renta. Такі варіанти дизайнери пропонують юним і ніжним створінням.

Мода осінь і зима 2014-2015

Dolce & Gabbana, Emilio Pucci

Мода осінь і зима 2014-2015

Плаття на фото зверху Valentino і Valentin Yudashkin, знизу Oscar de la Renta

Oscar de la Renta осінь-зима 2014-2015

Проте в новому сезоні кожна жінка незалежно від віку знайде собі розкішне вечірнє плаття, яке підкреслить саме її достоїнства, - «...і стрункої талії знемога, і матовість похилих плечей..».

Довгі вечірні плаття

Pamella Roland і Sophie Theallet, фото знизу - Zuhair Murad

Довгі вечірні плаття

Палітра осінньо-зимового сезону не обмежується темними фарбами. Тут вибір доведеться робити вам самостійно.

довге платтяDsquared, Zuhair Murad, John Galliano

Dsquared, Zuhair Murad, John GallianoTadashi Shoji, Reem Acra

довге платтяTadashi Shoji, Reem Acra

У багатьох моделях нового сезону, оскільки це сезон все-таки осінньо-зимовий, дизайнери надають значення фасонам рукава. Ви можете зустріти рукави різної довжини і ширини. Тут є і широкий рукав з підрізом біля ліктьового згину, і «кажан», і класичний вузький довгий рукав, і широкий в 3/4.

довгі вечірні плаття 2014-2015

Antonio Berardi, Zuhair Murad

довгі вечірні плаття 2014-2015

Antonio Berardi, Zuhair MuradLuisa Beccaria і Nina Ricci

довгі вечірні плаття 2014-2015

Не лише тканина і фасон плаття прикрашає вас, але є і інші доповнення, які додають особливий шарм, - це о хутро - хутряні горжетки, накидки, палантини. І звичайно ж біжутерія, із смаком підібрана до вашого туалету.