RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Дорожні сумки

Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки

У самий розпал сезону літніх відпусток або навіть за деякий час до нього мандрівники схильні будувати деталізовані плани, що стосуються поїздки. Що узяти з собою: який знадобиться одяг і косметика, гігієнічне приладдя і так далі. І багато хто не замислюється про те, що є не менш важливим - куди все це покласти, аби забезпечити собі і максимальний комфорт в пересуваннях, і зберегти своє нерухоме майно в процесі його пересування як можна більш неушкодженим. В дорозі багаж може бути пошкоджений високими температурами, безконечними поштовхами і ударами в багажному відділенні. Крім того, від зовнішності багажу залежить і те, як виглядатиме сам мандрівник: чи буде він схожий на «човника», що возить ширвжиток на ринок, на археолога радянського зразка або він виглядатиме як менеджер крупного холдингу, відправлений до ділового відрядження.

Дорожня сумка, що створена спеціально для подорожей, - це, первинно, саквояж. Призначення його зачаїлося в самій назві - від французького sac - сумка, voyage - подорож. Традиційний саквояж - це об'ємна шкіряна сумка із замком. Саквояжі знаходять немислиму популярність в наші дні після довгої перерви. Розмір саквояжа може бути різним. Наймодніший саквояж виготовлений з натуральної шкіри або замша, яка підкреслює статус власника.

Демократичніший варіант сумки для подорожі - це модель дорожньої багажної сумки, що нагадує саквояж, але, як правило, без жорсткої рамки і замку. Такі сумки - фаворити сучасних мандрівників. Вони місткі, можна вибрати собі модель будь-якого кольору і фактури. Ця сумка може бути виготовлена з натуральної шкіри, шкірозамінника, і інших штучних матеріалів. Вона має 2 коротких товстих ручки, які, - для зручності носіння з'єднуються чохлом із застібкою-липучкою, часто передбачений і плечовий ремінь. Серйозний виробник завжди забезпечує таку сумку жорстким дном, на якому передбачені гумові або пластикові ніжки для стійкості. Дорожня сумка подібної моделі містить одне велике основне відділення, а також декілька плоских бічних кишень. Краще всього вибирати сумку з подвійною блискавкою.

Валіза - улюбленчик тих, хто віддає перевагу зручності пересування багажу і піклується про надійний захист своїх речей як від механічного пошкодження, так і про захист від злому. Сучасні валізи для подорожей є конструкцією на коліщатках від малих до величезних розмірів. Шкіра як класичний варіант нікуди не зникає з модного небосхилу валізи, але сьогодні мандрівники все більше віддають перевагу моделям їх твердих матеріалів, через які і вибирають валізу, а не будь-яку іншу дорожню модель сумки. Валізі з авіаційного алюмінію не страшно нічого - ні механічні пошкодження, ні температурні коливання, ні небезпека вторгнення зловмисника. Надійний замок, довга ручка для його перекочування, інша звичайна, - для носіння в руках, згладжені кути для зниження ризку травмування - все, що потрібне для довгого вояжу.

Жінка в поїздці не може обійтися без косметичних засобів і інших дамських дрібниць, нехай навіть дрібничок, але речей в будь-якому разі обов'язкових. Для романтично настроєних панночок існують бьюті-кейси - невеликого розміру сумочки, в які можна складати косметику, засоби гігієни, документи. Модель бьюті-кейса з шкіри або шкірозамінника підійде жінкам, які піклуються про свій статус, не розмінюються по дрібницях, навіть несучи з собою купу різних дрібниць. Як демократичний варіант цього дамського дорожнього аксесуара можна віддати перевагу нейлоновій сумочці, тефлоновому покриттю, вибрати соковитий колір, насичений принт. Для більшої зручності бьюти-кейси передбачають плечовий ремінець.

Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки

Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки
Дорожні сумки

Фірм-виробників дорожніх сумок безліч. Визнаний король дорожніх сумок - бренд Louis Vuitton, який і почав своє існування з виробництва аксесуарів для подорожей. Ще одні представники дорожнього «люкса» Herms і Dupont. Доступніші високоякісні моделі сумок випускають компанії Samsonite, KOFR, Delsey, Duffy.

По матеріалам interlinks.ru