RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Домашній одяг має бути модним

Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг

Спробуйте для інтересу підрахувати, скільки часу ви проводите вдома. Приблизно вісім годин витрачаєте на роботу, ще вісім - на сон. Пара годин витрачається на вирішення якихось дрібних проблем. Що ж залишається? У буденний день близько шести годин ми проводимо вдома, з сім'єю. Звичайно ж, само по собі спілкування з близькими людьми розслабляє, дає відчуття внутрішнього комфорту. Але про зовнішню "зручність" ви повинні поклопотатися самі.

Оцініть себе: у що ви одягнені, коли знаходитеся вдома? Сподіваюся, що не в розтягнуті спортивні штани і пом'ята футболка... Звичайно ж, з одного боку, дуже резонно звучить твердження: все одно ніхто не побачить. Але погодьтеся, набагато приєміше надіти на себе красивий, м'який, зручний одяг, який не лише створить відчуття комфорту після дня, проведеного в офіційному костюмі або вузькому платті, але і естетично виглядатиме. До того ж, завжди можуть прийти гості, і червоніти за свій зовнішній вигляд зовсім не хочеться!

Тому сьогодні поняття «мода» і «домашній одяг» перетинаються, і це дає вельми цікаві результати. Узяти для прикладу домашні халати. Напевно, мало хто з нас пригадає, що колись вони були схожі на невизначеного крою одіяння, усіяне часом безглуздими узорами. Сучасні халати - це красивий домашній одяг, представлений в широкій різноманітності моделей і фактур. Легкі халати для теплих сезонів, щільні, - для холодних, махрові халати, в які можна одягатися після виходу з ванної кімнати... Не виходять з моди халати з поясочками, що підкреслюють красиву талію, функціональні моделі з капюшонами. Звичайно ж, завжди в шані однотонні моделі темних або яскравих кольорів. Окрім халатів, дуже жіночно і ніжно виглядають платтячка-сарафани. Часто вони випускаються з додатковою накидкою. А сарафанчик, прикрашений шовковою вишивкою, рюшами, виглядатиме удвічі цікаво. Як і у випадку з халатами, вітаються будь-які забарвлення. Подібне домашнє вбрання підійде не лише для пасивного відпочинку з журналом в руках, але і для прийому гостей вдень.

Багато жінок віддають перевагу піжамам. Визнаємо, цей домашній одяг має найбільшу кількість варіантів. Маєчки на тонких бретелях або футболки у поєднанні з шортиками, бріджами, коротенькими або довгими штаньми - варіацій багато. Часто піжама є комплектом з декількох елементів домашнього одягу. Тепло? Ходимо по будинку в штанях і маєчці. Стало прохолодніше? Одягаємо наверх кофту з довгими рукавами і затишним капюшоном. А скільки забарвлень і варіантів обробки пропонують сучасні дизайнери, важко і перерахувати.

Часто домашній одяг успадковує спортивні елементи. Недивно, адже спортивний образ - це втілення активності, здоров'я, зручності. Цей варіант обов'язково сподобається цілеспрямованим дівчатам і жінкам, які ведуть динамічний спосіб життя.

Звичайно ж, непогано буде підібрати відповідне домашнє взуття під стильний і модний домашній одяг. І тут теж є з чого вибрати! Багато в чому домашні тапочки успадковують вуличне взуття: зимові схожі на милі чобітки, а літні - на популярні балетки, лише на тоненькій підошві, як у чешок.

Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг
Домашній жіночий одяг

Думаю, створити модний і зручний домашній образ зовсім не складно. Досить лише визначитися, в чому ви відчуватимете себе природно. І тоді можна, наприклад, сміливо організовувати «вечірки в піжамах», адже і удома можна весело і цікаво проводити час.

По матеріалам interlinks.ru