RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Дитячий верхній одяг: зігріваючи теплом

дитячий верхній одяг
дитячий верхній одяг
дитячий верхній одяг
дитячий верхній одяг

Проблема вибору дитячого верхнього одягу завжди залишається актуальною для більшості батьків, оскільки їм хочеться одягнути дитину в якісні і красиві речі, але так, щоб це було недорого: адже дітвора нестримно росте, і вкладати в гардероб сина або дочки великі гроші просто недоцільно. Основне призначення такого одягу полягає в тому, аби зігрівати дитину під час довгих прогулянок і в той же час не допускати перегрівання.

Особливо складно буває підібрати верхній одяг для дітей-алергіків, оскільки натуральні утеплювачі з пуха або шерсті здатні викликати у них загострення алергії. Виробники знайшли оптимальний вихід з даної ситуації і стали випускати дитячий верхній одяг з безпечними штучними утеплювачами - синтепоном, тинсулейтом, холлофайбером. Інколи такі утеплювачі поєднуються і з пухо-перовою сумішшю, що дозволяє створювати дуже теплий одяг для маленьких жителів регіонів з суворим кліматом. Верхній одяг для малят - це, як правило, конверти і комбінезони, для дітей постарше - всілякі куртки і пуховики. Їх випускають такі виробники, як TALVY, Kerry, DIDRIKSONS, ZipZap, Chicco та інші.

Конверти для немовлят

У холодну пору року на новонародженого крихітку не надінеш куртку або пальто, але і вкутувати його в ковдру, як це робили наші бабусі і прабабусі, незручно. Все геніальне просте, і тому дизайнери запропонували робити верхній одяг для грудничков у формі конверта. Конверти з утеплювачем застібаються на блискавку або на липучку, що дає можливість зручно їх розкладати і збирати дитину на прогулянку за лічені хвилини.

Мікс конверта і комбінезона називається комбінезоном-спальником: нижня його частина зшита за принципом конверта, а верхня, так само, як і комбінезон, забезпечена рукавами, і дитя може вільно рухати руками.

Дитячі комбінезони

Цей вид дитячого верхнього одягу особливо подобається молодим мамами. Верх комбінезонів, що утеплюють, шиється, як правило, з непромокальної тканини, і можна не переживати з приводу того, що дитя виваляється в снігу або впаде в калюжу.

Комбінезони з утеплювачами з натурального пуха, синтепона, тинсулейта або холлофайбера дуже легкі і не утрудняють рухів дитини. Деякі батьки вважають за краще купувати комбінезони на овечій шерсті - безумовно, вони є дуже теплими, але завжди виглядають досить об'ємно, і маленьким дітям, що недавно навчилися ходити, пересуватися в них деколи складно.

Обов'язковий атрибут такого верхнього дитячого одягу, як комбінезон, - манжети на рукавах і в нижній частині штанин. В крайньому випадку, їх замінює щільна гумка. Вона необхідна для того, щоб під одяг дитини не проникав сніг, та і тепло зберігається набагато краще.

Куртки і пуховики

Верхнє покриття дитячих курток і пуховиків найчастіше шиється з тканин типа нейлон-поліестер або кордура з тефлоновим просоченням. Обробка синтетичної тканини додатковим складом дозволяє поліпшити її характеристики міцності і зносостійкості. Переплетення нейлону з поліестеровыми волокнами виглядає дуже ефектно: така тканина переливається на світлі.

Ще в кінці ХХ століття дбайливі батьки були упевнені в тому, що якісний верхній дитячий одяг повинен обов'язково мати натуральну підкладку, а всіляка синтетика негативно впливає на здоров'ї дитини. У третьому тисячолітті їх думка зазнала кардинальних змін. У якості підкладки на дитячому верхньому одязі все частіше можна побачити фліс - синтетичну шерсть. Він забезпечує повноцінну вентиляцію тіла при перегріві і виводить назовні конденсат.

Дитячі і підліткові куртки і пуховики майже завжди забезпечені капюшонами, безліччю кишень, застібками на блискавках і на липучках - всі ці деталі допомагають зробити речі більш практичними і функціональними.