RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Десять моделей нижньої білизни, необхідних кожній жінці

жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна

Є речі, необхідні кожній жінці незалежно від її соціального статусу, віку, доходу - увага, кохання, хороші друзі. А в матеріальному плані одним з ключових предметів жіночого гардероба була і завжди залишається нижня білизна. Для різних випадків потрібні різні моделі жіночої білизни: від зручного практичного бюстгальтера до спокусливих комплектів. Серед десяти моделей нижньої білизни, необхідних кожній жінці, - бюстгальтер push-up, трусики-шорти, безшовна нижня білизна, проста бавовняна майка під прозору блузу.

Бюстгальтер push-up

Моделі push-up - бюстгальтери не лише сексуальні, але і сповна практичні: вони забезпечують особливу підтримку грудей, підводячи її і візуально роблячи на розмір більше. Відразу двом цілям, наприклад, відповідають бюстгальтери push-up від Dolce & Gabbana: класичний чорний колір і досить широкі бретелі роблять їх практичними і зручними, а обробка мереживом - вельми спокусливими.

Трусики-шорти

Трусики-шорти - одна з найзручніших і найкомфортніших моделей нижньої білизни, завдяки крою вони дозволяють забути про лінії які виділяються під обтягуючим одягом. Трусики-шорти Calvin Klein підійдуть навіть для трендовых джинсів з низькою посадкою: спокуслива обробка мереживом роблять їх незвичайно жіночними і кокетливими, а тонка тканина - абсолютно непомітними під будь-яким одягом.

Безшовна білизна

Безшовна білизна свого часу стала революційним винаходом, вона дозволила жінкам носити найвідвертіші обтягуючі плаття або спідниці, не піклуючись про те, що нижня білизна виділяється під одягом. Завдяки безшовній білизні можна носити що завгодно - аж до одягу з найтонших тканин.

Коректуюча білизна

Коректуюча білизна дозволяє досягнути ідеально підтягнутого тіла і спокусливих контурів, візуально позбавляючи від недоліків і зайвих кілограмів. Коректуюча білизна - ідеальний варіант для вечірніх платтів або обтягуючого одягу.

Що-небудь трендовое

Нижня білизна, як і готовий жіночий одяг, може бути винятково трендовими. Так, наприклад, було з появою на осінніх подіумах безлічі рюшів, що прикрасили буквально все, - від платтів до туфель. І дизайнери нижньої білизни прикрасили свої нові моделі кокетливими рюшами.

Трусики-стрінги

Трусики-стрінги відрізняються досить відвертим кроєм, не закриваючи сідниці і будучи однією з найспокусливіших і в той же час мініатюрних моделей нижньої білизни. Як правило, стрінги, майже непомітні під найлегшою тканиною, надівають під тонкі, обтягуючі брюки або спідниці.

Трусики «тілесного» відтінку

Трусики класичного «тілесного» відтінку - практична і зручна білизна «на кожен день», відповідна під будь-який одяг.

Бюстгальтер з бавовни

Далеко не завжди жінка вибирає спокусливий мереживний бюстгальтер, аби відчути себе привабливою або зачарувати чоловіка. Один з найнеобхідніших предметів нижньої білизни, класичний бюстгальтер з бавовни - одна з найзручніших і практичних моделей для повсякденного гардероба.

жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна
жіноча нижня білизна

Що-небудь сексуальне

Сексуальна нижня білизна - необхідна складова гардероба кожної сучасної жінки, що дозволяє відчути себе спокусливою і бажаною в очах протилежної статі. Втім, навіть сексуальна нижня білизна виконує і практичну функцію - так, наприклад, чорний мереживний корсет однаково добре підійде і для романтичних ночей з коханою людиною, і як нижня білизна, яка дозволяє створити спокусливі контури під коктейльне чорне плаття без бретелей.

Майка

Класична біла бавовняна або льняна майка - предмет гардероба абсолютно необхідний для жінки яка дотримується формального стилю: носити таку майку необхідно під напівпрозору блузу або сорочку.

По матеріалам interlinks.ru