RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Cтильний гардероб

Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг
Ваші шафи набиті одягом всіх розмірів і фасонів, а одягати, як завжди, нічого? Знайома ситуація. Найяскравіший приклад «паразитів гардероба» - звичайні джинси. Ви здивуєтеся, якщо уважно проглянете вміст свого гардероба - там напевно знайдеться з десяток пар джинсів.

Ціла колекція, в яку входять шкільні джинси, джинси студентських часів, облягаючі/візькі/широкі джинси, джинси, які ви носили, коли чекали дитину, «вихідні» джинси і джинси на кожен день, - це ще далеко не повний перелік. Тому ми вирішили допомогти вам без жалю розлучитися з зайвим лахміттям, і поповнити гардероб одягом, в якому ви виглядатимете і відчуватимете себе "на всі сто".

Порада №1: приміряйте весь одяг - без виключення!

Будьте вимогливі до себе. Приміряйте всі речі без виключення. Уважно оцініть себе в дзеркалі і без поблажливості признайтеся собі, як ви виглядаєте в цьому одязі. Якщо річ вам мала, викидайте без жалю. Навіть якщо ви збираєтеся найближчим часом сісти на дієту - на той час, коли ви, нарешті, зможете, втиснутися в джинси або спідницю, вони вже вийдуть з моди, і вам все одно доведеться купувати щось нове. Спочатку це може виявитися для вас серйозним випробуванням, але мужайтеся! Віднесіться до цієї процедури як до психологічної вправи на самопізнання. Вголос повторюйте: «Я ніколи не зможу надіти ці джинси, але це мене не тривожить». Повторіть це заклинання кілька разів, поки не повірите. Це найважче завдання, і впоравшись з ним, ви відчуєте себе набагато краще.

Порада №2: позбавтеся від будь-якого одягу, який жодного разу не наділи за минулий рік

Без жалю розпрощайтеся з «помилками шопінгу» на зразок жовтої блузи в селянському стилі, яку ви купили на піку захоплення музикою кантрі, і яскраві леггінси - людині властиво помилятися! Якщо ж ви все ще сумніваєтеся і вважаєте річ не безнадійною, як, наприклад, довгу спідницю, яку можна укоротити за останньою модою, спробуйте зробити потрібні зміни - все одно втрачати нічого. Хороший спосіб позбавитися від непотрібних речей у хорошому стані - роздати подругам або віддати на добродійність.

Порада №3: відкладіть оригінальні або особливі для вас речі

Сексуальне плаття, в якому ви святкували заручини (адже воно спрацювало, чи не так?), фантастичні дизайнерські туфлі на шпильці, які ви купили з неймовірною знижкою на розпродажі (у них ви навряд чи можете ходити, та зате які красиві!), ексклюзивний пояс, прикрашений розсипом стразів, який ви купили під час останньої поїздки закордон (здається, він вже вийшов з моди?)... Ці і інші дорогі вашому серцю речі можна залишити, і навіть виділити для них спеціальний відсік або поличку гардероба (перші джинси, які ви змогли застебнути після пологів, сюди не відносяться!). Тут буде доречно процитувати ікону стилю Cynthia Rowley: «Наш гардероб схожий на щоденник. Коли ми дістаємо з нього річ, згадуємо моменти нашого життя, які пов'язані з нею».

Порада №4: складіть детальний список речей, що вимагають заміни

Ви нарахували чотири футболки, і всі з плямами? Позбавтеся від них без жалю і розщедріться на пару нових моделей. Нова футболка повинна ідеально сидіти і поєднуватися з будь-яким одягом, як нарядним, так і повсякденним. Ви знайшли 12 пар чорних брюк, але жодну з них не можна носити круглий рік? Тоді позбавтеся від них (зберіться з силами). Якщо ви не можете змусити себе розлучитися з одягом у чудовому стані (купленим торік), спробуйте виставити їх на інтернет-аукціон ( molotok.ru, aukro.ua ), а на виручені від їх продажу гроші купіть ідеальні брюки, навіть якщо доведеться додати сотню-другу гривень. Так само і з джинсами. І тут починається найприємніше - шопінг, адже вам потрібно прикупити нові речі замість викинутих!

Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг
Cтильний гардероб - стильний одяг

Порада №5: речі, які пройшли тест, складіть в гардероб і оцініть!

Отже, після декількох годин приємних спогадів, поперемінних нападів сліз і сміху, ви, нарешті, закінчили важкий і виснажливий тест. Одяг, що «пережив» це випробування, - ось квінтесенція вашого індивідуального стилю, яка і складе основу нового гардероба. Це одяг, який робить вас чарівними, модними, розумними і сексуальними, - хто міг передбачити, що мода так піднімає настрій?! Якщо «переможців» не надто багато, ви знаєте, що робити (це солодке слово «шопінг»). Кожен сезон витрачайте кишенькові гроші (вони ж «заначка») на покупку пари-трійки недорогих речей актуальних кольорів, аби відновити гардероб і вдихнути нове життя в речі, які складають основу вашого стилю. Отже, тепер ви не зможете наректи, що нічого надіти! @ed

По матеріалам interlinks.ru