RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Чоловічий годинник - вічна класика

Чоловічий годинник 2011
Чоловічий годинник 2011
Чоловічий годинник 2011
Чоловічий годинник 2011
Чоловічий годинник 2011
Чоловічий годинник 2011

Годинник - один з найпопулярніших чоловічих аксесуарів. У наш час вони вже не є основним атрибутом для виміру часу, а виступають швидше, як прикраса. Багато хто не здогадується, що саме по тому, який годинник носить людина, можна багато що сказати про її смаки, соціальний статус і характер. Тому недивно, що навіть на годинник існує мода, яка міняється з року в рік. Модний чоловічий годинник цього сезону - це стильна деталь, яка працює на благо іміджу її власника. При виборі актуального аксесуара варто враховувати останні тенденції.

Як правильно вибрати годинник ?

До того, як поринати в нюанси моди, варто знати декілька простих правил, які допоможуть придбати саме той годинник, який відповідатиме іміджу і стилю чоловіка.

Спершу варто знати, що дійсно якісний годинник не продається в переходах метро і в сумнівних магазинах. Годинники часто підроблюють, тому не варто економити на покупці цього аксесуара. Якісний годинник від провідних виробників потрібно купувати лише в спеціалізованих магазинах у офіційних представників. Це важливо ще і тому, що на оригінальні вироби завжди надається гарантія, яка знадобиться в разі поломки.

Окрім цього, вибираючи годинник, важливо враховувати і особливості в одязі, і фінансові можливості, і спосіб життя. Ціна на якісний чоловічий годинник варіюються від тисяч до декількох десятків і навіть сотень тисяч гривень. Вибирати потрібно такі годинники, які личать підходять до вашого іміджу. Крупний керівник не може дозволити собі дешеву дрібничку, так само, як і початкуючий фахівець дивно виглядатиме з годинником, вартість якого у декілька разів перевищує його середньомісячний дохід.

Важливо звернути увагу на якість виробу і на те, як годинник виглядає на руці. Хороший годинник має корпус з міцного металу без подряпин і плям, а ремінець найчастіше зроблений з натуральної шкіри. Це класика стилю, безпрограшний варіант. Розмір годинника так само важливий. Якщо чоловік має широку кість, йому підійде годинник з великим корпусом, для тих, чиї руки більш витончені, краще вибирати моделі, які не виглядатимуть на руці дуже громіздко.

Але і носити годинник потрібно правильно. Якщо ремінь годинника зроблений з металу, він не повинен сильно обтягувати руку, інакше це заподіюватиме незручності. Шкіряний ремінець може щільніше прилягати до руки, це не додасть дискомфорту, але лише в тому випадку, якщо ремінець зроблений з натуральної шкіри.

Модні моделі поточного року

Цього року чоловіків в черговий раз порадували провідні світові дизайнери, які випустили нові колекції. Найпопулярнішими марками вважаються CARTIER, EMPORIO, CHANEL, BVLGARI, GUCCI, ARMANI, ZENITH, ROLEX та інші. Традиційно під цими марками випускають годинники для споживачів різного рівня. Звичайно, імениті дизайнери не роблять аксесуари економ-класу, але разом з елітними є і сповна доступні демократичні моделі. Вони відрізняються простішими матеріалами, використовуваними при виготовленні, наприклад, відсутністю дорогоцінних металів і каменів в обробці, простішою шкірою ремінців.

Модний годинник цього року - це поєднання класичного стилю і новаторських ідей. Наприклад, традиційний шкіряний ремінець часто сусідствує з корпусом годинника, який виконанний в стилі модерн. Популярним є поєднання різних металів, золота і срібла, стали і платини. Кращими вважаються годинники з сапфіровими стеклами і кварцевим механізмом. Для молодих чоловіків представлені колекції годинника, виконані в яскравих тонах, з прикрасами з коштовних каменів і стразів, тоді як для більш зрілілих чоловіків дизайнери традиційно створюють стриманіші моделі - прості класичні лінії, темні кольори, де як прикраса допускається лише смужка з білого або жовтого золота на корпусі.

Класика не виходить з моди ніколи, тому класичний годинник без зайвих функцій, виконаний в простому і елегантному стилі, завжди актуальний. Це годинник з круглим або квадратним циферблатом, на шкіряному ремені білого або чорного кольору. Такий годинник має мінімальний водозахист, що дозволяє йому виглядати не дуже громіздко.

Годинник представницького класу створюється на основі класичних моделей, але виглядає розкішніше, оскільки його призначення - привернути увагу до статусу власника. Тут допускаються і коштовні камені, і ремінець з екзотичної шкіри, і незвичайні функції годинника, а так само форма корпусу. Такий годинник повинен поєднуватися з костюмом і іншими аксесуарами, відповідати образу власника.

Спортивні годинники цього року представлені різними дизайнерами. Їх відрізняє незвичайна форма циферблату - і бочкоподібна, і прямокутна. Колір спортивного годинника може бути яскравим або стриманим, а ось функції відрізняються великою різноманітністю, окрім цього, спортивний годинник має підвищений захист від води і виглядає об'ємніше.

Модний чоловічий годинник цього сезону - це аксесуар для сильних, упевнених в собі людей, які прагнуть до нових звершень. Вони призначені для чоловіків, які готові експериментувати, але цінують традиції. Нові колекції повністю відповідають духу часу і новим ідеям, тому вибрати модний годинник будь-який чоловік зможе досить легко - їх вибір величезний.