RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Чоловічий діловий костюм - без натяку на екстравагантність

Чоловічий діловий костюм
Чоловічий діловий костюм
Якщо чоловік зайнятий кар'єрою або бізнесом, то його гардероб на 80% складатиметься з ділових костюмів. У цьому одноголосні стилісти і психологи. Діловий костюм свідчить про успішність його власника і його досить високий соціальний статус. І недивно, що до вибору ділового костюма мода і етикет пред'являють особливі вимоги.

Кажуть, у вищих ділових колах є така традиція: не купувати діловий одяг з останніх колекцій, а як би «відставати» від модних тенденцій на два-три сезони. Діловий костюм за останньою модою трактується як ознака «молодих і свіжих» грошей, він НЕ створює імідж потенційно надійного партнера по бізнесу. Деякі популярні політики і підприємці спеціально носять дещо застарілі ділові костюми для того, щоб «не виділятися». До типових послідовників цієї традиції можна віднести прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна і лідера партії «Єдина Росія» Бориса Гризлова.

Про що розповість колір

Сучасний діловий костюм чоловіка - це комплект з двох предметів - брюк і піджака. Звідси і пішла назва «костюм-двійка». Шиють ділові костюми найчастіше з шерсті, більш щільної для холодної пори року і тонкої, - для літа. Класичні кольори: сірий (який також інколи іменують «кольором деревного вугілля»), чорний і темно-синій. Доречні і смужки на тканині, але лише дуже скромні і ненав'язливі, ні в якому разі не контрастних відтінків.

Про чоловіків, які віддають перевагу сірим костюмам, психологи говорять, що вони консерватори з розвиненим відчуттям власної гідності, відмінні професіонали в своїй справі, які більш всього цінують стабільний устрій життя. Прибічники темно-синіх ділових костюмів відрізняються прагненням до лідерства. З них виходять непогані керівники, проте, здатні деколи «перегнути» палицю через прихильність до авторитарних методів управління.

Стилісти мову кольорів розуміють по-своєму. Для них сірі ділові костюми прийнятні як «весінньо-літній» варіант, темно-сині вважаються універсальними, а чорні - урочистими, доречними лише в особливих випадках.

Базовий гардероб чиновника

Один з аналітичних сайтів підрахував у що обходиться респектабельний зовнішній вигляд чиновникам з вищих ешелонів влади. Згідно опублікованим на нім даних, діловому чоловікові необхідно мати в гардеробі п'ять повсякденних ділових костюмів, що зажадає фінансових витрат приблизно у вісім з половиною тисяч доларів.

Крім того, потрібні, як мінімум, два літніх і два зимові костюми (плюс ще сім тисяч доларів). Список був доповнений сорочками в кількості сорока штук (вісім тисяч доларів), півсотнею галстуків (десять тисяч доларів), трьома пальтами (п'ятнадцять тисяч доларів), двадцятьма кашне (дві тисячі доларів) і дев'ятьма парами туфель (по тисячі доларів кожна). Укладачі списку чомусь забули згадати таку важливу деталь костюма, як ремінь. Хоча, можливо, "вищеешелонівський" дресс-код не надає йому особливого значення.

Чоловічий діловий костюм
Чоловічий діловий костюм

Чоловічий діловий костюм

Чоловічий діловий костюм

Правила вибору

Вибираючи чоловічий діловий костюм в магазині, спочатку слід приміряти найдорожчий і найякісніший. Він напевно скроєний по кращих лекалах і сидітиме на фігурі ідеально, за умови, що підходить за розміром. Якщо розщедритися на таку річ не дозволяють фінансові можливості, то шукати слід модель, яка виглядатиме на фігурі приблизно так само.

Ключовий момент - посадка в плечах. При щонайменшому натяку на складки, слід відмовитися від цього варіанту. Чоловікам високого зросту варто вибирати ділові костюми з тканини в клітку, причому вона необов'язково має бути яскраво вираженою. Чоловіки крупної комплекції краще виглядають в ділових костюмах, зшитих з тканини з вертикальним розташуванням смужок: вони зорово збільшують зріст і роблять власника більш струнким. @ed