RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Чоловічі в"язані шапки осінь-зима 2013-2014

У відмінності від минулого холодного сезону, колекції чоловічих в'язаних шапок осінь-зима 2013-2014 менш об'ємні і всілякі, проте, завдяки яскравому дизайну і незвичайним ідеям, також вельми цікаві.

Чоловічі в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Ami, Bally (Беллі) , Michael Bastian, Nicole Farhi, Marni

Як і раніше в моді традиційні в'язані шапки з одворотом і без. Переважно, в колекціях зустрічаються шапки середньої посадки, круглої, трикутної або прямокутної форми.

Чоловічі в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Louis Vuitton (Луі Віттон)(1,2), Rag & Bone, Richard Nicoll, MCQ Alexander McQueen (Олександ Мак Квін)

Тренди нових колекцій суперечливі і в різній мірі екстравагантні: об'ємні шапки-панчохи і мінімалістичні рибальські моделі.

Чоловічі в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Mark McNairy New Amsterdam (1,2), Moncler Gamme Bleu (Монклер Гамм Блю) (Монклер Гамм Блю), Carven, Vivienne Westwood (Вів'єн Вествуд)

Як альтернативу в'язаним шапкам дизайнери пропонують пов'язки і кепки з в'язаного полотна. Також популярні чоловічі в'язані шапки-шлеми, але звання самої незвичайною шапки сезону, мабуть, заслуговує на багатошарову споруду, що нагадує чалму.

Чоловічі в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Michael Bastian, Louis Vuitton, Rag & Bone, Ami, Andrea Pompilio

Для чоловічих в'язаних шапок осінь-зима 2013-2014 актуальна дрібна і крупна в'язка з декоративними елементами і без. Окрім гладкої пряжі, в новому сезоні популярний мохер, проте таких моделей в колекціях дуже мало. У моді шапки традиційних і насичених кольорів, модель може бути підібрана в колір верхнього одягу або навпаки, виконувати роль яскравого акценту.

Чоловічі в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Bespoken, Michael Bastian, Moncler Gamme Bleu (Монклер Гамм Блю) (Монклер Гамм Блю), Woolrich Woolen Mills, Mark McNairy New Amsterdam

Разом з однотонними, в моді строкаті чоловічі в'язані шапки, моделі з абстрактним або захисним принтом, а також в клітинку . Багато дизайнерів пропонують носити в'язані шапки з написами.

Джерело vеrуstуlіsh.ru