RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Чоловічі светри

Чоловічі светри
Чоловічі светри
Чоловічі светри

Светром можна назвати більшість деталей чоловічого трикотажу, що призначених для верхньої частини тіла. У великій кількості назв, які придумані для різних видів того або іншого светра легко заплутатися. Светр, пуловер, джемпер, кардіган, різні коміри, наявність або відсутність гудзиків - все це збиває з пантелику як чоловіків так і жінок, тим більше коли продавці в магазині видають одне за інше.

Светр - загальна назва, утворена від англійського sweat, - «потіти», тобто светр повинен зігрівати, тому і передбачає високий комір, крупну в'язку, товсту шерстяну нитку. Светр можна називати і пуловером (pull over - «надівати через верх»), тобто він передбачає відсутність застібок. Класичний чоловічий светр або пуловер може приймати безліч різних варіацій. Светр з товстого трикотажу з коміром, який закриває шию, або з круглим вирізом, що доходить до шиї, з об'ємною в'язкою і традиційною широкою гумкою по краю. Яким би не був крій та стиль, светр стане відмінним варіантом для вихідного дня, прогулянки осіннім або зимовим вечором. Такий светр - вічна класика, яку носять чоловіки в певній ситуації багато років, і навряд чи коли-небудь перестануть це робити. Інша справа - светри, що відчувають на собі короткочасні вибрики моди або вимогу певного випадку.

Якщо класичний светр тоншим, прибрати комір, залишивши неглибокий круглий або V-подібний виріз, отримаємо ще одну модель - джемпер. Джемпер можна надівати практично в будь-яких обставинах. І відразу маса варіантів: темні тони можна легко надівати на роботу із строгими брюками з стрілкою, комбінацію з прямими джинсами оцінять молоді чоловіки, що вважають за краще зручний, але при цьому елегантний casual. Тонкий трикотажний светр щільної в'язки сьогодні із задоволенням переймає на себе узор «ромби». У залежності від колірної гамми він втілюється у різних стилях, а подовжні чи поперечні контрастні смуги дозволяють легко коректувати комплекцію.

Светр не міг не зазнати змін з перебігом багатьох успішних років царювання у гардеробі чоловіків всього світу, і останнім часом все частіше можна бачити светри, які дехто рахує занадто фривольними, а хтось - просто модними і сучасними. Прозорий трикотаж - ідея фікс багатьох дизайнерів, які займаються чоловічими колекціями. Ті, хто не боїться продемонструвати накачані чоловічі груди, вибирають темні моделі, інші ж розсудливо зупиняються на светрах тілесного або білого кольору, які не виглядають занадто зухвало. Ці моделі роблять однотонними, взамін пропонуючи фактурну, рельєфну поверхню, об'ємну в'язку, яка прагне вписати светр в ранг носибельної класичної моди.

Светр-поло передбачає застібку в горла, блискавку або гудзик, які роблять його, мабуть, однією із самих неформальних моделей. Светр-поло сьогодні вважають за краще носити з джинсами або брюками спортивного типу, він припав до вподоби як молодими парубками, так і чоловіками зрілого віку.

Найбільш креативний светр, який вибирають для себе молоді чоловіки творчих професій, відвідуючі модні заклади, не боячись при цьому бути оригінальними - це светр з вирізом-човником, який стоїть на мажі між чоловічим і жіночим гардеробом. Широкий виріз диктує необхідність сорочки, яку часто доповнюють і галстуком, але, звичайно не тим, який носять в офісі, а яким-небудь веселеньким. Для цього і надівають цей сміливий светр, який дуже любить Жан-Поль Готье, вибираючи його як для себе, так і своїх моделей, що демонструють моду на хисткій ледве відчутній грані. Він потрібний для того, щоб привернути увагу до своєї нестандартної особи, якій не властиві рамки і умовності.

Чоловічі светри

Чоловічі светри
Чоловічі светри
Чоловічі светри
Чоловічі светри

Чоловічі светри
Чоловічі светри
Чоловічі светри

Ті, хто боїться двозначностей завжди можуть повернутися до традиційного крою. Правда, і тут варто дотримувати закони привабливості і не наслідувати приклад книжно-кіношного Марка Дарси в светрі зі святковим оленем, який йому подарувала мама. Непідходящим малюнком або непродуманою колірною гаммою можна зіпсувати будь-яку, навіть найсучаснішу модель. Лаконічний малюнок і бажано темний тон для светра скоротять до мінімуму можливість скоєння модного злочину і зроблять чоловіка стильним і елегантним. @ed