RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Чоловічі шорти - сучасні тенденції

Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Довгий час вважалося, що шорти - це одяг виключно для спортивних ігор на відкритому повітрі. Лише у тридцятих роках вони отримали статус повсякденного одягу. Поступово вони стали синонімом легкості і невимушеності. Зручні і дуже легкі шорти і в наші дні не втратили своєї актуальності, будучи однією з головних речей в нашій валізі, яку ми беремо з собою у відпустку. Цього сезону показ чоловічій колекції Lanvin - представленою Лукасом Оссендрайвером (Lucas Ossendrijver) і Альбером Ельбазом (Alber Elbaz) став справжною подією. Псевдокласичні ансамблі дуже легко носяться завдяки благородним матеріалам, викрійкам і уміло підібраним аксесуарам.

У колекції є і шорти, розроблені в співпраці з Acne Jeans. Ці шорти добре виглядали разом з довгою курткою з такої ж джинсової тканини, сорочкою в смужку, шовковою хусткою, м'яким капелюхом і сандалями.

Колекція від Missoni зі своїми формами і колірним рішенням нагадує відомі полотна кубіста Пабло Пікассо. З колекції в колекцію переходять елементи Missioni (зигзаги і смужки), і кожного разу вони дуже тонко обіграються. Для літнього сезону одяг цієї італійської марки стане символом життєлюбності і радості життя. Приємно поглянути на красивого хлопця, який пишається тим, що одягнений Анджелою Міссоні, і виглядає досить богемно в потертих джинсових бермудах, теплому жилеті, хустці і в мокасинах з бахромою.

В DSquared моделі ходили по подіуму в стилі Гарлема сімдесятих років, якраз коли в цьому районі став зароджуватися новий музичний стиль - хіп-піп. На подіумі Ден і Дін Кейтони демонстрували різні образи: від бізнесменів що проводять вільний час у тренажерному залі, до американських рэперів. Їх колекція, яка поєднує в собі як спортивний, так і формальний стиль, обов'язково сподобається Кені Весту (Kanye West), Джей-Зі энд До (JAY-Z & Co), які люблять одяг подібного стилю: шорти у поєднанні з піджаком, брендовою майкою і кедами на ногах. І, звичайно ж, обов'язковий елемент - яскраві рэпперские прикраси.

Над колекцією Louis Vuitton працювали директор студії чоловічого одягу Пів Хелберс (Paul Helbers) і художній директор Марк Джейкобс (Marc Jacobs). Вони знову представили дуже сучасний одяг з чистими лініями і забарвленням і з неймовірно стриманими моделями, поєднуючи все це як завжди з дорогими матеріалами. Їх одяг зведений до строгого мінімуму, тут немає місця показушності. Елегантність одягу від Louis Vuitton створюється з вічних основ. Прихильник цієї марки із задоволенням надіне білі шорти, легку сорочку, коротку куртку, легке взуття і візьме з собою відому сумку 24h.

Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010
Чоловічі шорти - колекції літа 2010

Зазвичай шорти не користуються інтересом у модельєрів. Проте, якщо знайдуться сміливі кутюрье, які використовують їх в своїй колекції, шорти стають цікавим елементом літнього образу. Де б ви не були: у гондолі по каналах Венеції, або на прогулянці по Хемптону, або в таємничому Дубає - шорти скрізь будуть доречними.