RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Чоловічі плащі весна 2013

Класика в сучасному виконанні - саме ці слова краще всього характеризують колекції чоловічих плащів весни 2013. Модні тенденції нового сезону дають можливість вибирати з великої кількості моделей, дизайнери пропонують як традиційні, так і ультрарішення для створення неповторного стилю.

  Чоловічі плащі весна 2013

Belstaff (Белстаф) , Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) , Jil Sander (Джил Сандер), Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья), Andrea Pompilio

Серед фасонів чоловічих плащів найчастіше зустрічаються тренчі і макінтоші прямого, а також трапецієвидного силуету, з поясом і без. Більшість моделей мають відкладний або англійський комір. Враховуючи актуальність спортивного і стилю сафарі, також в моді плащі з коміром і манжетами з широкої гумки і комір-стійка.

  Чоловічі плащі весна 2013

Burberry (Берберрі ) Prorsum, Iceberg (Айсберг), Emporio Armani (Эмпорио Армани), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) , Jil Sander (Джил Сандер)

Найбільш популярна довжина чоловічого плаща весни 2013 - до коліна або середини стегна, що не виключає довгі моделі до середини ікри.

  Чоловічі плащі весна 2013

Corneliani, Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья), Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), Burberry (Берберрі ) Prorsum, Emporio Armani (Эмпорио Армани)

Окрім традиційних матеріалів, дизайнери використовують тканини з металевим блиском, легкі і напівпрозорі матеріали, а також шкіру і її імітації.

  Чоловічі плащі весна 2013

Corneliani, Emporio Armani (Эмпорио Армани), Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья), Burberry (Берберрі ) Prorsum, Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо)

Безумовно актуальні чоловічі плащі чорного, сірого і білого кольорів. Також не варто забувати про інші модні кольори весни 2013: червоний, блакитний, темно-синій, жовтий, помаранчевий, м'ятний, оливковий, а також пастельні відтінки соломи і лайма. Як і раніше популярні колірні блоки і багатошаровість, наприклад, дуже цікаво виглядають двошарові моделі, виконані з яскравих, контрастних кольорах.

  Чоловічі плащі весна 2013

Les Hommes (Лез Омме), Burberry (Берберрі ) Prorsum, Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), Versace (Версаче)

Для моделей чоловічих плащів нового весняного сезону дизайнери нечасто, але все таки вибирали тканини з принтом, найактуальнішими з яких стали дрібний геометричний малюнок і смужки, у тому числі поперечні. Варто також відзначити тенденцію іденти