RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Чоловічі куртки 2012: повернення денима і шкіри

чоловічі куртки 2012
чоловічі куртки 2012

У модному чоловічому гардеробі сезону весна-літо 2012, запропонованому дизайнерами, знайшлося місце як класичним курткам-вітровкам, універсальним моделям, які поєднуються з ансамблями в самих різних стилях, так і моделям дещо нетривіальнішим - наприклад, курткам в молодіжному, спортивному стилі і курткам джинсовим.

Шкіряні куртки

Шкіряні куртки - невід'ємний атрибут гардероба для осені, а в колекціях весінньо-літнього сезону займають невелике, але, проте, досить значиме місце. Шкіряні чоловічі куртки весна-літо 2012 - це, перш за все, нейтральні світлі забарвлення і дуже тонка, м'яка шкіра, як, наприклад, в колекції Emporio Armani, де легка шкіряна куртка гармонійно доповнює стильні світлі слакси, або в колекції Bottega Veneta, де світлі шкіряні куртки стають особливо стильними за рахунок цікавих декоративних деталей. Втім, в чоловічому гардеробі нового сезону знайшлося місце і класичним чорним шкіряним курткам від Жана Поля Готье, Alexander McQueen та Lanvin.

Джинсові куртки

У новому сезоні весна-літо 2012 деним з перемогою повернувся на чоловічий подіум - найвідоміші дизайнери одягу пропонують пригадати про такий атрибут чоловічого гардероба, як джинсові куртки. «Подвійний» деним, заміна сорочкою з тонкого денима звичайної футболки, комбінація денима і шкіри в дизайні окремих моделей - всі ці дизайнерські рішення роблять новий тренд по-справжньому цікавим. Так, наприклад, в колекції дизайнерського дуету DSquared2 представлені куртки з денима у поєднанні з чорною шкірою, які виглядають по-справжньому оригінально. У чоловічому гардеробі весна-літо 2012 від D&G джинсові куртки стали самим універсальним представником категорії верхнього одягу і однаково успішно поєднуються і з літніми шортами, і з джинсами. А британський модний бренд Burberry продемонстрував на лондонському подіумі цікаві куртки з темного денима «піджачного» крою.

Спортивні куртки

Спортивний стиль ще не означає, що куртка обов'язково повинна нагадувати уніформу спортсменів і рясніти блискавками, кишенями, гумками і іншими атрибутами професійно-спортивного стилю. Зі всією очевидністю це довела нова колекція чоловічого одягу сезону весна-літо 2012 Джорджо Армані: запозичивши в спортивного одягу лише високотехнологічні водовідштовхувальні матеріали, італійський дизайнер зумів створити дивовижно стильні моделі курток, що ідеально поєднуються з джинсами і слаксами. А ось в колекції дизайнерського дуету DSquared2 представлені класичні спортивні куртки - якщо, звичайно, до цієї категорії чоловічого одягу взагалі застосовне поняття класики: дизайн запропонованих моделей DSquared2 рясніє яскравими контрастними колірними поєднаннями, впізнанно-спортивними деталями.

Дуже гідну інтерпретацію спортивної куртки продемонстрували на міланському подіумі Доменіко Дольче і Стефано Габбана: легкі вітровки в спортивному стилі без коміра, з тонкими рукавами, які можна підтягувати або підвертати, зайняли одне з ключових місць в колекції D&G весна-літо 2012. Ну а в колекції Christian Lacroix, створеній вже без участі самого Лакруа, представлені традиційні спортивні куртки - на блискавці, з капюшоном, що ледь доходять до стегон.

Модна урбанія

Ще однією характерною тенденцією сезону весна-літо 2012 в колекціях чоловічого одягу стало домінування на подіумі урбаністичного стилю, що отримав втілення і в категорії верхнього одягу. За створення легких весінньо-літніх курток в урбаністичному стилі взялися найавторитетніші представники міжнародної індустрії моди - у тому числі Gucci та Bottega Veneta. Тому, в принципі, не дивно, що тренд, що повернув популярність урбаністичному стилю, нестримно набирає оберти - моделі, представлені відомими модними брендами, виглядають по-справжньому красиво і стильно.

чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012 чоловічі куртки 2012

Так, італійський будинок Gucci в новому сезоні весна-літо 2012 пропонує приміряти короткі світлі куртки, які, не дивлячись на дещо молодіжний стиль, гармонійно доповнять гардероб чоловіків будь якого віку. А в колекції Bottega Veneta весна-літо 2012 представлені по-справжньому нетривіальні, за рахунок комбінування самих різних матеріалів (шкіри, синтетики, денима), куртки.