RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Чоловічі джинси

Чоловічі джинси
Чоловічі джинси

Джинси як вид брюк з'явилися на світ з легкої руки Оскара Льові Страусса. Виготовлені з щільного денима, вони представляли собою частину саме чоловічого гардероба. Вже потім, набагато пізніше, за часи «золотої лихоманки» XIX століття джинси увійшли до повсякденного стилю. Це було століття опісля, в 50-і роки, де поголовне захоплення зручним і модним денимом охопила американську молодь. Незабаром жінки відібрали в сильної статі право одноосібного користування джинсами і повністю адаптували їх під себе, розширивши і можливість дизайну цих брюк, і кількість комбінацій, які могли утворювати джинси з різними предметами гардероба. Чоловічі джинси відрізняються від жіночих тим, що, не дивлячись на вседозволеність сучасної моди і прихильність денима до прийняття різних форм і кольорів, стиль чоловічих джинсів не терпить дуже вираженої стилістики. Якщо з жіночому гардеробі джинси можуть стати фетишем, окремим аксесуаром, коли вони прикрашені стразами, вишивкою, то чоловічі джинси - це, в більшості випадків, базова річ, яка не притягує до себе окремої уваги, зате вкупі з іншими деталями костюма визначає стиль чоловіка.

Стилістика, в яку вписуються джинси, може бути різною - від строгої і ділової до дещо розгнузданої і хуліганської.

Класичні чоловічі джинси на відміну від жіночих не бувають укороченими. Ідеальний варіант - це джинси що повністю закривають взуття і на 1-2 см створюючі збірку до підлоги.

Переходячи до форми джинсів для чоловіків, вартує відзначити, що вона завжди тяжіє до класичної прямої, не виходячи сильно за рамки. Тобто, якщо ви не бажаєте придбати щось в стилі хіп-хоп, то чоловічі джинси з першого погляду не впадатимуть в очі своєю формою.

Прямі джинси (normal, regular) - класика, яка не вимагає доказів в своїй носибельності і доцільності придбання кожним хто вважає себе джинсоманом. Прямі джинси для чоловіка добрі тим, що діловий стиль їх дуже добре приймає у відповідній колірній інтерпретації, а при виборі на користь джинсів потертих або навіть рваних, можна бути «своїм в дошку» на якій-небудь молодіжній тусовці в клубі. Безперечна перевага regular fit в тому що вони стройнять чоловіка. Ця модель, мабуть, єдина, гідна сусідства з класичними чоловічими туфлями, тоді як інші джинси поєдуються лише з спортивним або молодіжним взуттям.

Bootcut - джинси, які знизу дещо розширюються, але не перетворюються при цьому на традиційний кльош. Такі джинси добрі своїм більш-менш розкутим іміджем. Вони не створюють враження суворої стриманості їх володаря, але і не записують його в ранг поганих хлопців. Для повсякденного носіння в буденній обстановці, та і в офісі, якщо дозволяє дресс-код це те, що потрібне.

Slim-fit - модель вузьких джинсів для струнких хлопців, головним чином для молодих людей, що дотримуються вільнішого стилю. Наприклад, часто такі джинси вибирають в парі з молодіжним піджаком з підібраними рукавами, застебнутому на один гудзик. Ці джинси краще вибирати, по-перше, чоловікам молодим, по-друге, суперструнким, які не бояться зосередити на своїй витонченій фігурі увагу. Для зручності носіння така модель виготовляється з додаванням стрейча.

Мішкуваті просторі джинси (baggy, loose) - дань пошани хіп-хоп стилю і вимагають відповідного антуражу (прикраси, широкі футболки), інакше виглядатимуть безглуздо. Такі моделі можуть мати безліч кишень, декоративних елементів (ланцюги, цвяхи), можуть прикрашатися також ременями з об'ємними важкими пряжками.

Чоловічі джинси
Чоловічі джинси
Чоловічі джинси
Чоловічі джинси

Чоловічі джинси
Чоловічі джинси
Чоловічі джинси
Чоловічі джинси

Колір чоловічих джинсів починається на чорному і темно-синьому для образу ділового та стриманно- аскетичного. Такі джинси немають яскравих акцентів. Для більш молодіжного і вільного стилю підійдуть освітлені і джинси з «протирками».

Хороші джинси не можуть бути і виглядати дешевими, що, втім, не зобов'язує купувати неодмінно марку преміум-класу. Джинси сьогодні випускають якої завгодно марки, але є бренди, які зробили собі своє почесне джинсове ім'я. Серед них незмінні Levi’s, традиційні Lee, Tommy Hilfiger, Wrangler і Mustang, «люксові» Calvin Klein, не менш шикарні Diesel і Guess та демократичні Westland. @ed